פרק חדש של החנון AVGN - משחקי שוורצנגר ובכלל דיבורי רטרו

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: פרק חדש של החנון AVGN - משחקי שוורצנגר

שליחה על ידי dj_anubis »

אתמול ראיתי אותו, אני חייב להגיד שלא התלהבתי יותר מידי, MORE OF THE SAME, הוא הרים לעצמו רף גבוה אחרי הפרק של נינג'ה גיידן וסטריט פייטר 2010 באטמן שהיו מאוד מאוד מושקעים, לא ראינו בפרק הזה משהו שלא ראינו קודם, נחמד לדעתי לא מעבר
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

חחחחחחה.... איזה חמוד הבחור הזה אני מת עליו. :lol:
זיכרון גורלי, זכור לי ממש טוב כי באותה שנה קניתי את האמיגה(A500 )הראשון שלי, וקיבלתי במתנה את המישחק הזה המקורי! עם קופסא ענקית.

סתם בכדי להשוות את גירסת האמיגה לנינטנדו...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=PpO7AcjcRVE[/video]
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

אחלה פרק לדעתי, וטוב לראות שוב סרטון שלו אחרי תקופה כל כך ארוכה.

אני ממש לא אוהב את "העוזר" שלו. הוא משעמם לדעתי.
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

מזל טוב לו!
אצפה מאוחר יותר בפרק :D
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

לדעתי היה אחלה פרק , כמו פעם.
אני לא אוהב את כל ההצגות שלו (באגס באני וכאלה) ולדעתי שיעשה את זה כמה שפחות
פה הוא דיבר רק על משחקים ועד כמה הם היו מפגרים. שימשיך ככה

אגב עידן איזה עוזר? לא הבנתי מה הכוונה

זיכרון גורלי על אמיגה נראה הרבה הרבה יותר טוב. אבל עדיין זה לא נראה משחק מי יודע מה
דרך אגב עם כל הכבוד לאמיגה , אני ממש לא אוהב את הסגנון משחקי פלטפורמה שהיו על המכשיר
כמו שדיברתי על זה בנושא של "רובוקופ" על JAMES POND, זה בדיוק אותו סגנון של משחקי פלטפורמה לא קשורים
,JAMES POND,TOTAL RECALL,ZOOL,GODS, וג'קי אני בטוח שאתה מכיר גם את MAGIC POCKETS
יש לכולם את אותו סגנון משעמם ומשהו חסר בכולם.
בקיצור לדעתי בתחילת שנות ה90 חברות מערביות(בעיקר אנגלים) לא ידעו לעשות משחקי פלטפורמה איכותיים

ד"א מצחיק שגם על NES וגם על אמיגה עשו משחק שתי חברות הכי גרועות של אותם שנים
על NES היה ACCLAIM
ועל אמיגה OCEAN
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

ל"עוזר" קוראים קייל
8-)
תמונה

ואלכס, גם אקליים וגם אושן, לא גרועות כמו LJN :D

(עדכון) טוב אני בעצם רואה שב1990 אקליים אשכרה קנו את LJN...מפתיע
LONG LIVE NINJA GAIDEN
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

R A V E N כתב:לדעתי היה אחלה פרק , כמו פעם.
אני לא אוהב את כל ההצגות שלו (באגס באני וכאלה) ולדעתי שיעשה את זה כמה שפחות
פה הוא דיבר רק על משחקים ועד כמה הם היו מפגרים. שימשיך ככה

אגב עידן איזה עוזר? לא הבנתי מה הכוונה

זיכרון גורלי על אמיגה נראה הרבה הרבה יותר טוב. אבל עדיין זה לא נראה משחק מי יודע מה
דרך אגב עם כל הכבוד לאמיגה , אני ממש לא אוהב את הסגנון משחקי פלטפורמה שהיו על המכשיר
כמו שדיברתי על זה בנושא של "רובוקופ" על JAMES POND, זה בדיוק אותו סגנון של משחקי פלטפורמה לא קשורים
,JAMES POND,TOTAL RECALL,ZOOL,GODS, וג'קי אני בטוח שאתה מכיר גם את MAGIC POCKETS
יש לכולם את אותו סגנון משעמם ומשהו חסר בכולם.
בקיצור לדעתי בתחילת שנות ה90 חברות מערביות(בעיקר אנגלים) לא ידעו לעשות משחקי פלטפורמה איכותיים

ד"א מצחיק שגם על NES וגם על אמיגה עשו משחק שתי חברות הכי גרועות של אותם שנים
על NES היה ACCLAIM
ועל אמיגה OCEAN

רייבן נכון זה עניין של טעם, כל מישחקי הפלטפורמה, אני באופן אישי מאוד אהבתי אותם. אבל הם ממש לא היו משעממים.
אני חייב לתקן אותך לגבי חברת OCEAN. החברה הזאת היתה מובילה בתחום מישחקי המחשב, כל המישחקים שלהם קיבלו בזמנו ציון 9 מתוך 10. הבעיה שהמשחקים שלהם היו מעולים רק בגירסאות AMIGA ו ATARI ST.

גם חברתACCLAIM היתה לא רעה בכלל והוציאה את הסדרה של Test Drive הראשון ב87'. השני ב89'.
אותם שני היה לי מחשב ספקטרום עם 4 צבעים על המסך :? ושוב אני חוזר על הנקודה הזאת שהחברות הנ"ל את התוצאות שלהם ראו רק במחשבי אמיגה ואטארי.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=61HHBCNc63E[/video]

צריך לזכור שבאותם שנים, חוץ מסגה מסטר סיסטם, לא היו קונסלות או מחשבים עם יכולות ביצוע גבהות כמו אמיגה וST

בזמנו ראיתי את המישחק הזה בבאג דיזנגוף סנטר, ההיתי בשוק חשבתי שיש מאחורי האמיגה מכשיר וידאו :lol:
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu כתב: רייבן נכון זה עניין של טעם, כל מישחקי הפלטפורמה, אני באופן אישי מאוד אהבתי אותם. אבל הם ממש לא היו משעממים.
אני חייב לתקן אותך לגבי חברת OCEAN. החברה הזאת היתה מובילה בתחום מישחקי המחשב, כל המישחקים שלהם קיבלו בזמנו ציון 9 מתוך 10. הבעיה שהמשחקים שלהם היו מעולים רק בגירסאות AMIGA ו ATARI ST.

גם חברתACCLAIM היתה לא רעה בכלל והוציאה את הסדרה של Test Drive הראשון ב87'. השני ב89'.
אותם שני היה לי מחשב ספקטרום עם 4 צבעים על המסך :? ושוב אני חוזר על הנקודה הזאת שהחברות הנ"ל את התוצאות שלהם ראו רק במחשבי אמיגה ואטארי.

צריך לזכור שבאותם שנים, חוץ מסגה מסטר סיסטם, לא היו קונסלות או מחשבים עם יכולות ביצוע גבהות כמו אמיגה וST

בזמנו ראיתי את המישחק הזה בבאג דיזנגוף סנטר, ההיתי בשוק חשבתי שיש מאחורי האמיגה מכשיר וידאו :lol:
ג'קי כמה דברים
קודם כל תיקון קטן , TEST DRIVE זה משחק של חברת ACCOLADE שלדעתי דווקה הייתה לא רעה עם כמה משחקים טובים

בקשר לACCLAIM וגם OCEAN אני ממליץ לך לבדוק איך הם נחשבים היום ואתה תמצא הרבה על כמה שהם היו גרועים.
הם שלטו חזק מאוד בתעשייה של אז, אבל רוב המשחקים שלהם היו זבל או בינונים מאוד

ACCLAIM בדור ה16 ביט לפחות הביאה לנו כמה משחקים באמת טובים, כמו פורטים של מורטל קומבט ועוד
OCEAN הייתה הרבה יותר גרועה שהתבססה על משחקים לפי סרטים

כתבתי על זה לפני כמה שניים בנושא של משחקים שגדלנו אליהם
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic.php?p=3895#p3895

תקרא אחרי RARE (שגם דרך אגב הייתה די קקה בשנות ה80)
סבלנות יש מלא תמונות שם
תמונה
cb5000
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי cb5000 »

אני אישית מאוד נהניתי מהפרק, וזה טוב לראות אותו חוזר. אה, וה"עוזר" הזה הוא לא קייל ג'אסטין, הוא מדבר על מייק מטאי. האחד שעשה סרטונים באתר של ג'יימס בזמן שהוא צילם את הסרט. אני דווקא מאוד אהבתי אותו, הוא מאוד נלהב בנוגע למשחקים ונהניתי מהגיוון שהוא הביא. חוץ מזה, הוא לא סתם מילא מקום, הוא עשה המון דברים בשביל הסדרה במהלך השנים, והוא מצייר את הכרטיסיות בתחילת כל פרק! :D הדבר היחיד שמפריע לי בו זה כשהוא מקלל, כי זה מרגיש ממש ממש מאולץ, כאילו הוא מנסה לחקות את ג'יימס.
שלח תגובה