Happy console gamer movie!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
cb5000
מתקדם
מתקדם

Happy console gamer movie!

שליחה על ידי cb5000 »

היי, בדיוק אחרי יום שלם של קמפינג מול המחשב והפייסבוק של ג'וני מילניום, גמרתי לראות את הסרט של HCG ואני חייב להגיד, סרט ברמה. יש לו גם עלילה מפתיעה (למרות שבחלקים מרגישה לא שלמה) הומור טוב ומשחק מדהים. חובה צפייה לגיימר!
http://youtu.be/_UUBJFtBkDA&feature=g-u-u
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: Happy console gamer movie!

שליחה על ידי R A V E N »

אני חייב להגיד שאני מאוד אוהב את Happy Console Gamer
וחוץ מAVGN , הוא היחיד שאני רואה כתבות שלו קבוע, אבל אני פשוט לא מסוגל לראות את הדברים החובבנים האלה.
לא יודע, מעניין אותי רק כתבות על משחקים וכל מיני סיפורי נוסטלגיה.
"הסרט" איזה סרט? על מה הסרט? לא יודע , פשוט קשה לי לבזבז זמן יקר שלי על השטויות בסגנון הזה
בגלל זה גם אצל AVGN אני פחות אוהב את השטויות שהוא עושה עם כל מיני ארנבים ונינג'ות.....

ספרו לי על משחקים, תצחיקו אותי,תעלו לי זכרונות מהמשחקים של פעם, את הסרטים תשאירו לאנשים שיודעים לעשות סרטים
תמונה
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

הסרט סוחב בקושי, אין בו כמאט סיקורים ביחס לזמן שאתה מקדיש בשבילו.
כייף לראות בן אדם שמשקיע.
אבל בו נגיד ככה, שצפיתי בסרט הזה על חצי חלון, בחצי השני דיברתי במסנ' ראיתי כל מני סרטונים אחרים על משחקים (במקרה יצא לי לראות את גרסת הגיימבוי של POKEMON TCG ~ נוסטלגיה)
סרט נייס, יש בו השקעה, אבל אפילו 4 המשחקים הנדירים שמדוברים בסרט, למה לא מראים מה הם - שיש, לא יכלו להביא משהו ריאלי? ולא בדיוני?
cb5000
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי cb5000 »

לא נראה לי שהבנתם מה הסרט אמור להיות. הסרט לא אמור להיות פרק מאוד ארוך של HCG שבו הוא מסקר הרבה משחקים, הוא רצה לעשות משהו שונה אבל עדיין קרוב, ואני נהנתי. אם אתם מחפשים פשוט עוד HCG, אל תראו, אבל אם יש לכם ראש פתוח אני ממליץ לנסות
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

cb5000 דווקה הבנתי בדיוק מה זה. זה היה ברור לי שאין פה שום קשר לפרקים הרגילים שלו
ודווקה בגלל זה כתבתי את זה. אני פשוט לא אוהב את הדברים החובבנים האלה שעכשיו פופולרים וכולם עושים אותם
בזמן הפנוי שלי אני מעדיף לראות איזה סדרה או סרט, או משהו מצחיק או מעניין באמת

גם ביקורות שלך לדוגמה אני רואה כי הם מעניינים אותי
אבל אם מחר תעשה סרט, רוב הסיכויים שאני לא אראה אותו ;)
תמונה
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

R A V E N כתב:cb5000 דווקה הבנתי בדיוק מה זה. זה היה ברור לי שאין פה שום קשר לפרקים הרגילים שלו
ודווקה בגלל זה כתבתי את זה. אני פשוט לא אוהב את הדברים החובבנים האלה שעכשיו פופולרים וכולם עושים אותם
בזמן הפנוי שלי אני מעדיף לראות איזה סדרה או סרט, או משהו מצחיק או מעניין באמת

גם ביקורות שלך לדוגמה אני רואה כי הם מעניינים אותי
אבל אם מחר תעשה סרט, רוב הסיכויים שאני לא אראה אותו ;)
יאפ, אני די באותו ראש. לא מעניין אותי לראות סרט חובבנים באורך של שעה. אני מניח שאת של AVGN אנסה לראות, בתקווה שיהיה מספיק טוב.
שלח תגובה