לחובבי הפינבול PINBALL חחח הפליפר שלי החדש :) יום הדין

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
eric
מאסטר
מאסטר

לחובבי הפינבול PINBALL חחח הפליפר שלי החדש :) יום הדין

שליחה על ידי eric »

סורי לא הייתי פה הרבה זמן כי התעסקתי בבנית הפליפר החדש שלי.. צפו ותהנו :) דרך אגב (כי יש פה ילדים קטנים שמשחקים משחקים אז אני אסביר למרות שאין על מראה עיניים) המכונה החדשה שבניתי.. :) נקראת פליפר או פינבול pinball מכילה 89 משחקים מעלפים מהעבר ואני נהנה מכל רגע.. תהנו גם אתם :)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=5XID9tYc ... e=youtu.be[/video]
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: לחובבי הפינבול PINBALL חחח הפליפר שלי החדש :) יום הדין

שליחה על ידי dj_anubis »

מגניב לגמרי אני מכיר את האמולטור הזה לפינבול, פרויקט ממש יפה אריק! :P
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

תתחדש אריק , נראה מגניב...למעשה זה פרוייקט שלפני הרבה שנים רציתי כבר לעשות אותו, אבל מפאת חוסר מקום :evil:

בכל אופן תעשה טובה ותעלה את אותו סרטון באיכות גבוהה יותר, לא רואים כך כלום!

וגם תמונות אם אתה יכול. ומה הרכבת במכונת פינבול? פלזמה או LCD?

ודרך אגב אני לא יודע איזה תוכנה אתה מריץ שם...אבל יש קרוב ל400 משחקי פינבול :mrgreen:
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

ג'קי יש לי 292 משחקים ואפילו קצת יותר למרות שיש לי עוד בערך קרוב ל-1000 שולחנות מפוזרות.. הבעיה שהפינבול כל כך מסובך שהיו פעמים שכמעט שברתי את המכונה מעצבים... בוא נגיד ככה שלכייל תאקדחים יותר קל פי 1000 ולא שאני מזלזל
כל משחק לקח לי בערך 3-4 שעות שלא נדבר על איזה וינדוס להתקין (פירמטתי את המחשב 6-7 פעמים) פעם XP פעם WUN 7... 64 ביט 32 סרבס פאק וכו עד שמצאתי את הווינדוס שמתאים לי הכי...
שמתי את המשחקים שניראה לי שאני הכי אוהב ויש עוד איזה 100 בדרך אבל תבין זה חרא של תוכנה והרכבה ואתה חייב לשות את הסקריפים בכל משחק ומשחק בנפרד
היו כמה משחקים אפילו שתקנתי בעצמי וזה לקח הרבה זמן עד כמעט שהרגשתי שאני עוד מעט נהיה חולה נפש או משהו כזה..

כל משחק חייב התיחסות מיוחדת של המשחק עצמו... האולטרה סרבר.... הבאק גלס.... האימיג'.... סירטון הוידאו... והתוכנות שלו יש בערך איזה 7 שהכל קשור אחד בשני וכל פעם תוכנה אחרת משתבשת וקורסת ומלא חרא ... בקיצור גהינום קטן על זה.... אם תיכנס לפרוייקט הזה אני אומר לך אתה צריך מלא קופסאות שימורים כי אתה לא תצא מהבית וזה ממש לא עוד מכונת ארקייד

בקיצור אני בהפסקה מהפרוייקט מלהמשיך ולהוסיף משחקים (צריך להרגע)

שתדע לך שודדי הקאריבים זה לא שאתה מוצא ROM ככה זרוק ברשת, אתה צריך לקרוא על כל משחק צפציפית לדוגמא להכנס לאתר של הפינבול האמיתי שלהם לחפש רום מסויים ואז להוריד ולשנות את השם שלו ואחרי זה את ה-BIN שלו למחוק כמה דברים להוסיף למיימ כל מיני קווצים שתוכל לראות את האמולטור בגירסה מתקדמת לבדוק שהרום עובד להוריד תמשחק הנכון לקוות שהוא לא מקולקל או שהוא מתאים למערכת שלך לעדכון נוסף לתוכנת הפינבול לקוות ששום תוכנה לא קרסה לנסות להעלות ולקוות ששמת את כל שאר הקווצים במקום והכל נכון ולדאוג שהשמות שלהם זהיים אפילו באותיות הקטנות והגדולות ולהוסיף ב-DATA של ההיפרפין ועוד דברים....וינעל העולם של המכונה המזורגגת הזו סאן אוף אה ביצ' איי דיד איט מאדר פאק-איירררר

הקהילה של הפינבול היא קהילה מאוד קנאית וסגורה וקשה להשיג דברים ובכלל כל התוכנות כל כך שבורות ולא קשורות ויש מלא גירסאות לכל משחק ומלא איכסה

בוא נגיד ככה שלשים מיימ במחשב זה מאוד פשוט אבל תאר לך שהיא קורסת כל פעם
תתאר לעצמך שאתה צריך למצוא בעצמך סרט שהרגע יצא בקולנוע בתוך הרשת ושיהיה באיכות HD ואתה צריך למצוא את השם הנכון בשביל שהוא יעבוד
תתאר לעצמך שאתה צריך להתקין 7 תוכנות בשביל שהמיימ בכלל יעבוד בהייפר פין
ולך תמצא את כל מה שמסביב
בוא נגיד ככה שלבנות מכונה כזו מדובר כאילו לפני 15 שנה ואף יותר אחורה בזמן של המיימ שאף אחד לא היה מדבר על הרומים שלהם ומאיפה להשיג
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

חחחחחח אריק ברור שזה מסובך ברמות , לבנות מכונת פינבול, מכל מכונת ארקייד :lol:

אבל בגלל זה לוקחים את זה שלב אחרי שלב ולאט... חוץ מכל הבעיות שציינת פה. יש בעיה באופן כללי בתאום המסך הקטן, למסך הגדול, ואני בכלל רוצה להגדיל ראש ולהוסיף מסך LCD מיוחד רק ל HIGH SCORE שזה סיפור בפני עצמו ...
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

עוד מסך זה התעללות ואני לא ממש ממליצ כי זה מעוות תמכונה
נערך לאחרונה על ידי eric ב 11 ינואר 2014, 11:20, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

ענק כמו תמיד!! אריק אני חולה על כל המכונות שאתה וז'קי בונים!
גדולים!

ואריק אתה חייב דחוף להחליף את הטלפון למשהו עם מצלמה יותר איכותית ;)
אנחנו רוצים לראות את המכונות שלך באיכות יותר טובה :)
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

רעיון מגניב! לעשות אמולטור פינבול מ 2 מסכים.

לא שמעתי על זה עד עכשיו
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה