קיבלתי קונסולה חדשה! פלייסטיישן 3 (כן.. שלוש..)

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

קיבלתי קונסולה חדשה! פלייסטיישן 3 (כן.. שלוש..)

שליחה על ידי Ax=Battler »

תקשיבו קטע, הפתיעו אותנו בעבודה עם מתנת פסח נוספת על תלושי החג הרגילים. כנראה שישפאר נתקעו עם מלאי ענקי של PS3 ועם יציאת ה PS4 לא ממש ידעו מה לעשות עם זה. אז הם החליטו לחלק את הקונסולות העתיקות האלה לוועדי עובדים, בטח עם הנחת כמות שמנה. יכלתי לבחור בין ה PS3, טאבלט אסוס מעפן או מיקסר.. ברור שבחרתי מיקסר אבל הוא אזל מהמלאי אז נתקעתי עם הפלייסטיישן (חחח אני צוחק).

בכל מקרה, חצישעה אחרי שהזמנתי את ה PS3, נכנסתי לפליי-אסיה וקניתי את Dragon's Crown בכסף שצברתי שם בתוכנית השותפים. זו היתה הפעם הראשונה שתכלס קניתי משחק בעשר שנים האחרונות! הוא הגיע כמעט יחד עם ה PS3 ואני חייב להגיד שממש התגעגעתי להרגשה הזאת של לפתוח קופסה של משחק חדש, להכניס אותו לקונסולה ולשחק בה בפעם הראשונה. המשחק הוא לא פחות ממדהים, בטח לאלו שהיו גיימרים בניינטיז. הנה פוסט עליו: http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1961

דרך אגב, הרגע ביצעתי הזמנה של God of War Saga ו Uncharted Double Pack שלדעתי (ולדעת רבים) הם האקסקלוסיביים הטובים ביותר על הפלייסטיישן. בהמשך ארכוש גם את Uncharted 3 ונראה לי שזהו.

הייתי מוסיף תמונות, אבל נראה לי שזה קצת פאטתי לשים תמונות מתלהבות של מישהו שקיבל רק עכשיו קונסולה בת שמונה שנים שבדיוק סיימה את חייה.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

Re: קיבלתי קונסולה חדשה! פלייסטיישן 3 (כן.. שלוש..)

שליחה על ידי jackiabu »

תתחדש באטלאר... ;)

מסקרן אותי לדעת בגלל העובדה שבאמת סוני נתקעה עם עודפים,כמה בערך יצא לך? אם זה באמת זול, גם אני ההיתי רוכש אחת...אבל אצלנו בעבודה יש תמיד תלושים עם הנחות למקומות של אלוהים יודע מה הם....
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

jackiabu כתב:כמה בערך יצא לך?
לא עלה לי כלום, קיבלתי את זה מתנה ממקום העבודה בנוסף לתלושים..
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

באטלר תתחדש! ואתה חייב גם את ב LAST OF US
משחק חובה!
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

תתחדש באטלר, זאת הרגשה מגניבה לקבל קונסולה במתנה ועוד כשהיא חדשה טרוף

תעלה תמונות בכלל לא פתטי, תהנה :P
strider1911
יועץ
יועץ

שליחה על ידי strider1911 »

מחפשים עובדים אצלכם?
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

Ax=Battler כתב:
jackiabu כתב:כמה בערך יצא לך?
לא עלה לי כלום, קיבלתי את זה מתנה ממקום העבודה בנוסף לתלושים..
מגניב... :mrgreen: אתה יודע הPS3 מבחנתי יש לו יתרון חשוב על האקסבוקס, רוב ההגאים ,הג'יוסטקים, ושאר מיני, מתאמים גם לקונסלה וגם לP.C להבדיל מהאקסבוקס שכל ההגאים שלהם והג'יוסטקים מותאמים רק להם...
gushacha
יועץ
יועץ

שליחה על ידי gushacha »

תתחדש!

עדיף מאוחר מאשר אף פעם...

בכל מקרה, משחקים מקוריים אתה יכול להשיג ממש ממש בזול - עשרות בודדות של שקלים למשחק (Zavvi, Ebay ואפילו בחנויות פרטיות בארץ)
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

gushacha כתב:משחקים מקוריים אתה יכול להשיג ממש ממש בזול - עשרות בודדות של שקלים למשחק (Zavvi, Ebay ואפילו בחנויות פרטיות בארץ)
נכון. גם יש סטיקי על זה: http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=1980
פתחתי אותו לקראת הקניה הצפויה שלי של ה PS4.. ה PS3 הזה נפל עלי בהפתעה, אבל זה נחמד כי באמת שעדיין אני לא רואה סיבה לקנות קונסולה מהדור החדש - עדיין אין משחקים שבאמת מצדיקים להוציא 2500 על חומרה חדשה.
העניין הוא שבארץ המחירים, גם על משחקים ישנים, יקרים מאד. לדוגמה Uncharted Double Pack עולה בארץ 250 ש"ח ואני קניתי אותו מפליי אסיה ב $30 (כ 100 ש"ח) כולל משלוח חינם!
דוגמה נוספת: Killzone trilogy עולה 300 ש"ח בשתי חנויות ליד הבית שלי (ארקדיה בסנטר וגיימסטיישן באבן גבירול) ועולה בחול גם 30 דולר עם משלוח חינם..

בכל מקרה, אני יודע שרוב החברה כאן לא רוצים לשלם על משחקים (גם אני הייתי כזה במשך הרבה זמן) אבל אני חייב להגיד לכם שזה ממש כיף לקבל קופסה של משחק חדש, לפתוח את עטיפת הפלסטיק שלה, לפתוח את הקופסה, לדפדף בחוברת ולהכניס את חתיכת הפלסטיק העגולה והפרימיטיבית הזאת לקונסולה. באמת שיש בזה קסם.
תחשבו על זה - ככל הנראה הדור החדש (X1 ו PS4) הוא הדור האחרון שבו אפשר יהיה לקנות משחקים בקופסאות ולשים על המדף. אני ממש ממליץ על זה! בשביל החוויה (וגם כדי לתמוך בחברות המשחקים וכאלה..).
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

איזה נתקעו עם מלאי, אין להם בכלל מלאי של PS4
המכשיר ביבוא שלהם בכלל לא על המדפים :lol: :lol: :lol:

בכל מקרה, אחלה מכשיר, יש מעט משחקים שכדאי לשחק דווקא עליו אבל שווה לקנות אותו בשבילם.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
שלח תגובה