מעוניין בהחלפה של מגה דרייב תמורת ג'נסיס

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
allmog
מומחה
מומחה

מעוניין בהחלפה של מגה דרייב תמורת ג'נסיס

שליחה על ידי allmog »

אני מחפש מישהו שמעוניין להחליף מגה דרייב תמורת ג'נסיס(לי יש מגה דרייב)
המגה דרייב הוא מודל 1, מגיע עם כל הכבלים(מתח אירופאי, כבל SCART ויש לי גם כבל קומפוסיט איפשהו אבל לא נראה לי שהוא עובד),שלט או 2(תלוי בהחלפה עצמה) של 3 לחצנים ו4 משחקים(סוניק, NBA JAM,פארק היורה ועוד משחק כדורגל כלשהו)
גר בשפלה ועובד בת"א כך שאני די זמין במרכז
אני יודע שיש סיכוי קטן למצוא מישהו שיהיה מעוניין בהחלפה, אבל החלטתי לנסות בכל זאת :)

עריכה:
בסוף החלטתי לבצע Region Mod כי הבנתי שהוא די קל אז לא רלוונטי
coolfi
מתחיל
מתחיל

Re: מעוניין בהחלפה של מגה דרייב תמורת ג'נסיס

שליחה על ידי coolfi »

אני בכלל לא מרשה לך להחליף אותו...
לא שיחקנו בו מספיק עדיין :cry:
strider1911
יועץ
יועץ

שליחה על ידי strider1911 »

אם אתה עדיין מעוניין אשמח לתמונה שלו. יש לי ג'נסיס מודל 2 מיותר(ים)
allmog
מומחה
מומחה

שליחה על ידי allmog »

האמת שדי החלטתי לגבי המוד והוא טיפה יותר מסובך במודל 2(אבל עדיין יחסית פשוט).

למזלך יש לי חולשה למודל 2 אז יש לנו על מה לדבר
תמונה

תמונה

כמו שאתה רואה היא במצב מעולה, את השיחה נמשיך בפרטי. פשוט רציתי לפרסם פה בלי קשר את התמונות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

allmog כתב: כמו שאתה רואה היא במצב מעולה, את השיחה נמשיך בפרטי. פשוט רציתי לפרסם פה בלי קשר את התמונות
thumb up!
strider1911
יועץ
יועץ

איך אתה עושה את ההסבה? מתקין קריסטל תזמון חדש וזה?
Chk991
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי Chk991 »

אני ניסיתי בעצמי לעשות מוד למגה דרייב 2 שלי שמצאתי בשוק הפשפשים. לצערי זה לא הלך יותר מידיי טוב והקונסולה במצב לא כזה טוב. לא אכפת לי להתחלף איתך תמורת משהו אחר אם אתה מעוניין כי אני שוקל לקנות אחד אחר לגמרי.

אזורים שהשתמשו בפאל ממש נדפקו כזה מגיע לקונסולות משחקים, אה?
strider1911
יועץ
יועץ

משהו שאנשים לא יודעים זה שאם אתה מוכן להשתמש בכבל RGB SCART בשביל התמונה במקום הAV הרגיל אין צורך לעשות את רוב המוד והוא הופך להיות בדיחה, במיוחד במודל הראשון. אשכרה פשוט הלחמה בין 2 נקודות. גם ככה התמונה תהיה פי 10 יותר טובה אז אין סיבה אמיתית לוותר על החיבור הזה.

וכן, משתמשי הPAL די הוזנחו בעבר, המקודדים של המשחקים היו צריכים לכתוב חלק גדול מהמשחק מחדש כדי שיתאים ל-2 שיטות השידור. לעומת זאת יש משחקים שהם ב-PAL בלבד ואז דווקא האירופאים זוכים. היו משחקים שכן הלכו את הקילומטר הנוסף והתאמצו לפצות כמו למשל סוניק 2 שיעבוד באותה מהירות תמיד למרות שבPAL המסך קצת סגור.
Chk991
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי Chk991 »

strider1911 כתב:משהו שאנשים לא יודעים זה שאם אתה מוכן להשתמש בכבל RGB SCART בשביל התמונה במקום הAV הרגיל אין צורך לעשות את רוב המוד והוא הופך להיות בדיחה, במיוחד במודל הראשון. אשכרה פשוט הלחמה בין 2 נקודות. גם ככה התמונה תהיה פי 10 יותר טובה אז אין סיבה אמיתית לוותר על החיבור הזה.

וכן, משתמשי הPAL די הוזנחו בעבר, המקודדים של המשחקים היו צריכים לכתוב חלק גדול מהמשחק מחדש כדי שיתאים ל-2 שיטות השידור. לעומת זאת יש משחקים שהם ב-PAL בלבד ואז דווקא האירופאים זוכים. היו משחקים שכן הלכו את הקילומטר הנוסף והתאמצו לפצות כמו למשל סוניק 2 שיעבוד באותה מהירות תמיד למרות שבPAL המסך קצת סגור.

הסתבכתי עם ההלחמות ופגמתי חלק מהנקודות שניסיתי להלחים. חתכתי כמה מהחיבורים ועכשיו הקונסולה נעולה במצב של של 60hz בשפה אנגלית. ניסיתי רק שתי משחקים עד עכשיו סוניק ואקו הדולפין יפני אבל רק סוניק עובד כמו שצריך. וגם בלמעלה ובצד של המסך יש פסים נטויים אבל חוץ מזה המשחק עבד מצויין.

והמקרים שהאירופאים קיבלו משהו אקסלוסיבי הם ממש נדירים. לשחק משחקים ב50hz פשוט לא שווה את זה.
allmog
מומחה
מומחה

שליחה על ידי allmog »

strider1911 כתב:משהו שאנשים לא יודעים זה שאם אתה מוכן להשתמש בכבל RGB SCART בשביל התמונה במקום הAV הרגיל אין צורך לעשות את רוב המוד והוא הופך להיות בדיחה, במיוחד במודל הראשון. אשכרה פשוט הלחמה בין 2 נקודות. גם ככה התמונה תהיה פי 10 יותר טובה אז אין סיבה אמיתית לוותר על החיבור הזה.
זה גם בג'נסיס ככה?
כי ממה שראיתי מהחיפוש הקצר שעשיתי בג'נסיס יש עוד מוד בשביל להחליף בין 50 ל60 HZ ולהפך
וChk991, אני מעדיף לא להחליף עם אחד שהוא לא במצב טוב(נקי ממודים/עם מודים מוצלחים)
שלח תגובה