עצבים על המשחקים באי ביי

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Chk991
מתחיל
מתחיל

Re: עצבים על המשחקים באי ביי

שליחה על ידי Chk991 »

אני בדרך כלל מזמין באייביי רק ממוכרים יפנים. מחירים הוגנים יותר, מחירי משלוח הגיונים והמצב של החפצים בדרך כלל הרבה יותר טוב. מוכר אמריקאי יכול להעלות תמונה של משחק שרוט לגמרי או שהמדבקה חצי נפלה ולפרסם אותו בתור מצב כמו חדש.
אולדסקול
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי אולדסקול »

strider1911 כתב:
אפילו אם אתה לא יודע כלום ברטרו, אין לך מושג מי הקהל ולמעשה למיטב ידיעתך ברגע שזה יוצא מהדואר זה נשלח אל ארץ לא נודעת שלא קיימת בכדור הארץ עדיין אתה אמור לשים לב שכשאתה עושה משלוח לכל העולם סכום המכירה שאליו אתה מגיע הרבה יותר גבוה מאשר כשאתה מוכר רק בתוך ארצות הברית. למה להפסיד כסף? אם אתה לא מנסה להרוויח אז למה אתה מוכר תזרוק לפח.
אני לא בטוח שהם בכלל מודעים למחיר כולל משלוח ב-Ebay Global Shipping Program. הם כנראה רק יודעים כמה הם מבקשים וכמה הם יקבלו. את המשלוח אתה משלם ישירות לאיביי.
Chk991 כתב:אני בדרך כלל מזמין באייביי רק ממוכרים יפנים. מחירים הוגנים יותר, מחירי משלוח הגיונים והמצב של החפצים בדרך כלל הרבה יותר טוב. מוכר אמריקאי יכול להעלות תמונה של משחק שרוט לגמרי או שהמדבקה חצי נפלה ולפרסם אותו בתור מצב כמו חדש.
המוכרים היפנים אחלה, אבל הבעיה שהכל ביפנית. Turn Off רציני עבורי ועבור אספנים רבים. אני לא יודע יפנית :) מצד שני כשקניתי גיימבוי קלאסיק (DMG) קיבלתי אחלה דיל ממוכר יפני. אז בהחלט רצוי לבדוק כשזה מתאים.
Chk991
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי Chk991 »

אולדסקול כתב:
strider1911 כתב:
המוכרים היפנים אחלה, אבל הבעיה שהכל ביפנית. Turn Off רציני עבורי ועבור אספנים רבים. אני לא יודע יפנית :) מצד שני כשקניתי גיימבוי קלאסיק (DMG) קיבלתי אחלה דיל ממוכר יפני. אז בהחלט רצוי לבדוק כשזה מתאים.
כן, בעיה אמיתית להרבה אנשים. אם הייתי מחפש לקנות משחקים באנגלית לא נראלי היו לי בכלל משחקים עכשיו בגלל שהתחלתי לאסוף לא מזמן. לדוגמא לא היה סיכוי שבעולם שהייתי מוצא את אוקארינה אוף טיים בקופסא, עם מדריך בפחות מ15 דולר. מה שכן קונסולות שהם region free גם עדיף לקנות מהיפנים לפי דעתי. יש מוכר אחד ספציפי באיביי שאני מזמין ממנו קבוע חבילות של משחקים ופשוט משלב אותם במשלוח אחד אז הדמי משלוח לא נוראיים מידיי.
UberFreak
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי UberFreak »

strider, דיברתי עם לא מעט מוכרים אמריקנים שלא מוכנים לשלוח מחוץ לארה"ב.
כולם אמרו אותו הדבר:

1) אין להם חשק או זמן להתעסק עם מילוי הצהרות מכס ליצוא. כנראה שבשבילם זה כאב ראש לא קטן, משום מה
2) הם טוענים שחבילות הולכות לאיבוד או עוברות התעללות בדרך, לעתים קרובות מדי. איביי כמעט תמיד לטובת הקונה ולכן במקרים כאלה הם מפסידים כסף.

היה אחד נחמד שהסכים לשלוח לי ואפילו ארז את החבילה לפי הוראות שלי, עם המון ריפוד.
למרות זאת הקרטון הגיע מעוך והקונסולה היתה עם שברים :cry:
לא יודע מה הם עושים עם החבילות, משחקים כדורגל? :x

יש עוד חיסרון לא קטן להזמנה מארה"ב - USPS כמעט תמיד שמים על החבילה מדבקה עם עלות המשלוח!
לא יודע למה הם עושים את זה, אבל זה מאד בעייתי במכס, זה יכול בקלות להקפיץ את סכום החבילה מעל לרף הפטור ממס.
שלח תגובה