סטריט פייטר 5 ייצא אקסקלוסיבית ל PS4 ול PC !!!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

סטריט פייטר 5 ייצא אקסקלוסיבית ל PS4 ול PC !!!

שליחה על ידי Ax=Battler »

ונראה שזו לא תהיה אקסקלוסיביות זמנית, אלא שסטריט פייטר 5 לא יופיע לעולם על ה XBONE!

Chk991
מתחיל
מתחיל

Re: סטריט פייטר 5 ייצא אקסקלוסיבית ל PS4 ול PC !!!

שליחה על ידי Chk991 »

יש זרם של משחקי מכות שיוצאים למחשב בזמן האחרון. אני יותר מתרגש שDOA5 מגיע למחשב. גם טקן 7 יש שמועות שיוצא למחשב גם.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

כן באמת נראה שsf5 ישאר בלעדי לפס4, סוני גם מפיקה אותו או משהו. אבל אני די בטוח שעוד שנה יצא משהו כמו גרסת טורבו הייפר ... משהו שהוא כבר יהיה גם על אקסבוקס. קשה לי להאמין שקאפקום לא רוצה להרוויח כפליים. יהיה משהו כמו שהיה עם נינג'ה גיידן לאקסבוקס שאותו גם מיקרוסופט הפיקה. ואז יצא אותו משחק פחות או יותר בשם Sigma לסוני
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

חבל שלא יוצא לאקסבוקס, אמנם עדיין אפשר לשחק בגרסת הפיסי אבל מן הסתם זו תהיה גרסת חרא :evil: . כמו מורטל קומבאט האחרון (נכון שזה חברה אחרת)שהוציאו לפיסי ,עם דרישות מוגזמות להריץ את המישחק, ומלא באגים ועדכונים.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

R A V E N כתב:כן באמת נראה שsf5 ישאר בלעדי לפס4, סוני גם מפיקה אותו או משהו. אבל אני די בטוח שעוד שנה יצא משהו כמו גרסת טורבו הייפר ... משהו שהוא כבר יהיה גם על אקסבוקס. קשה לי להאמין שקאפקום לא רוצה להרוויח כפליים. יהיה משהו כמו שהיה עם נינג'ה גיידן לאקסבוקס שאותו גם מיקרוסופט הפיקה. ואז יצא אותו משחק פחות או יותר בשם Sigma לסוני
תגיד אתה ראית את הכתבה הזאת לפני? :lol: זה בדיוק מה שהוא אומר שם
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

חחח לא , למרות שאני תמיד רואה אותו. ראיתי את הפרק הזה אתמול בלילה, יש לו אחלה ערוץ
שמע זה מאוד הגיוני איך שאנחנו מכירים את התעשיה, תמיד יעשו דברים כאלה בשביל להרוויח עוד

איך שראיתי שSF5 בלעדי, ישר אמרתי בטוח יעשו משהו כמו בנינג'ה גיידן
וגם אין להם גם ככה בעיה עם זה, הרי ברגע שאתה עומד בקופה עם סטריט פייטר הוא כבר נחשב מיושן כי בעוד שבוע יוצא HYPER ואז כשאתה מזמין אותו בהזמנה מוקדמת כבר מכריזים שיוצא CHAMPION EDITION..... :D
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

וואו! קאפקום שלחו לו קודם את הודיאו ואז אחרי שהוא קטל סגרו לו אותו ביוטיוב
אני לא מאמין שאני מאחל מוות לאחד החברות האהובות עלי בשנות ה90! שימותו כבר!
פשוט נמאס כבר! גם ככה כמעט כבר לא עושים משחקים
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

חחחה אלכס אני מת על הבחור הזה. אגב לפי מה שאני רואה אין הבדל מבחינה גרפית הרבה בן הסטרייט פייטר 5 ל4. כמובן שהגזימו והוסיפו את כל הקומבאים האלה. מי יכול לזכור את כולם.

בכל אופן אם היה יוצא מורטל קומבאט חדש בלעדית לסוני ,מבחינתי זה היה די מבאס. או טקן .
strider1911
יועץ
יועץ

שליחה על ידי strider1911 »

אתם ברצינות אומרים לי שאנשים מעדיפים את המראה ה-Shaded 2.5D יותר מאשר את המצוייר?
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

אני ממש נגעל איך נראים הסטריט פייטרים חדשים.
אני אומנם לא שחקן של משחקי VS אבל כן בילדות הייתי חורש על כל המשחקי VS כמו SF, MK או דברים של SNK
כשראיתי בפעם ראשונה SF4 ממש התאכזבתי מאיך שהוא נראה. דמויות שנראות כמו בובות והדמויות עצמם ממש מעצבנות אותי עם העיניים האלה. איכס

החדש SF5 אני חייב להגיד שכשראיתי את הטריילר לפני שבוע בהתחלה חשבתי שנתקלתי בטריילר מזוייף כי זה היה נראה לי בדיוק כמו SF4.
ואפילו עכשיו כשאני יודע שזה באמת הטריילר אני לא הכי מבין מה הבדל שם, לי נראה די אותו דבר.

אין על סגנון המצוייר של פעם כמו שקאפקום או SNK היו עושים. הכי יפה שיש!
תמונה
שלח תגובה