פלייסטיישן 3 עברה את Wii במכירות ביפאן

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
gushacha
יועץ
יועץ

Re: פלייסטיישן 3 עברה את Wii במכירות ביפאן

שליחה על ידי gushacha »

הפתרון שיכול להציל את סוני הוא להוציא משחקים בלעדיים ל- PS3.
בעידן ה- PS2 זה מה שקרה. ה- X-BOX וה- GAMECUBE היו קונסולות עדיפות מבחינה טכנולוגית אבל יצאו המון משחקים טובים ובלעדיים ל PS2 שגרמו לכל אחד לרצות את המכשיר. (די אם אציין רק חלק כמו WWE Smackdown, Devil May Cry, Burnout, Final Fantasy, Tekken - כל אלה כבר לא בלעדיים לסוני)

אם סוני ימשיכו להוציא משחקים טובים ובלעדיים כמו LBP, Resistance, Killzone אז יש להם סיכוי להצליח כמו מייקרוסופט לפחות...
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

gushacha כתב:הפתרון שיכול להציל את סוני הוא להוציא משחקים בלעדיים ל- PS3.
בעידן ה- PS2 זה מה שקרה. ה- X-BOX וה- GAMECUBE היו קונסולות עדיפות מבחינה טכנולוגית אבל יצאו המון משחקים טובים ובלעדיים ל PS2 שגרמו לכל אחד לרצות את המכשיר. (די אם אציין רק חלק כמו WWE Smackdown, Devil May Cry, Burnout, Final Fantasy, Tekken - כל אלה כבר לא בלעדיים לסוני)

אם סוני ימשיכו להוציא משחקים טובים ובלעדיים כמו LBP, Resistance, Killzone אז יש להם סיכוי להצליח כמו מייקרוסופט לפחות...
בדיוק!
בגלל זה גם ה360 כל כך הצליח בהתחלה, כי היו לו משחקים מעולים ובלעדים. והיום ביסס את עצמו חופשי במקום שני אחרי הWii, שאותה שכמובן לא ניתן להביס.
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

אני לא מבין איזו רשימת בלעדיים ל PS היא שלמה בלי God Of War.
לדעתי המשחק היחיד שבאמת שווה לקנות בשבילו את ה PS3. לכל משחק יריות אקסקלוסיבי ל PS3 אני יכול לתת לך זהה או טוב יותר (גם כן בלעדי) ל X360, אבל ל GOW אין מקביל ל X360. וזה חבל לי מאד (בעיקר כי לי יש X360.. ;-))
eric
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי eric »

אם על זה אתם מבססים את הטענות שלכם אתם טועים..

עובדה ש-SEGA נכשלה בגדול עם הדרים קאסט שלה והמשחקים הבלעדים שלה

קרזי טקסי, אהוס אוף דה דאד, סוניק אדוונצר, ועוד... ואל תגידו לי שעל הקונסולה היו אח ורק משחקים של SEGA כי זה לא נכון כי עובדה שגם קונאמי עם הסיילנטסקופ היו על הדרים קאסט וגם קאםפקום ואם אני לא טועה הסידרה של הסטרייט פייטר 3 מ-בית קאפקום היה על הדרים קאסט לפני שסוני בכלל הבינה מה זה בכלל רק לאחר שנה או יותר סוני שיחררה את המשחקים האלה על הסוני 2 אם אני לא טועה
ליעוצ והכוונה

eric
03-6165937 052-7476260
gushacha
יועץ
יועץ

שליחה על ידי gushacha »

אתה צודק, לדרימקאסט יש משחקים מעולים ועד שהגיע הפלייסטיישן 2 הוא נמכר כמו לחמניות חמות.
סגה טענה שהכשלון של הדרימקאסט נבע משיווק רע מאוד.
שלח תגובה