כל מה שאנחנו יודעים בנתיים על Paprium) Project Y) למגה דרייב \ ג'נסיס + בונוס

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
strider1911
יועץ
יועץ

כל מה שאנחנו יודעים בנתיים על Paprium) Project Y) למגה דרייב \ ג'נסיס + בונוס

שליחה על ידי strider1911 »

היי, מזמן לא כתבתי פה (מצטער, זה פשוט בגלל הזמינות של הפייסבוק, אלו מכם שמבלים זמן שם יודעים). רציתי לעשות פוסט מסודר של כל מה שידוע בנתיים על המשחק, שהמידע עליו מגיע בצורה מבלבלת, וזה יותר קל בפורמט של פורום. אז ככה:

- האתר עלה השבוע לאחר טיזינג עם ספירה לאחור, ואיתו הטריילר הבא:
- המשחק יוצא בספטמבר הקרוב, אבל הזמנות פתוחות מעכשיו. אם לשפוט לפי ההיסטוריה של החברה (שעשתה את Pier Solar) המלאי יגמר לפני שיתחילו לספק את המשחק לקונים. למיטב זכרוני הם מעולם לא היו IN STOCK.

- המשחק יגיע ב-2 גרסאות: "רגילה" (קלאסיק) שהיא בעצם הקופסת פלסטיק המוכרת לכולנו מימי המגה דרייב, וגרסה "מפוארת" (לימיטד) שתגיע בקופסת קרטון מושקעת. לגרסה זאת יש אפשרות בחירה של אזור (אירופאי, אמריקאי ויפני) מסיבות קוסמטיות בלבד, הROM שיהיה בפנים יהיה זהה ויעבוד בכל האזורים. כל הגרסאות יגיעו עם חוברת צבעונית. בנוסף, קיימת גרסת משקיעים למי שתמך בהם בשנים האחרונות עם עוד SWAG.

- 1988 הקונים הראשונים קיבלו בחינם חוברת מנגה של המשחק, הנקודה הזאת כבר מאחורינו.

- הקלטת של המשחק היא בנפח 80 מגה-ביט (כ-10 מגה בייט), שזה פי 2 מהקלטת הרשמית הגדולה ביותר שמתועדת, והיא של סופר סטריט פיטר 2, די מרשים לדעתי.

- הקלטת עושה שימוש בצ'יפ הרחבה בשם - DT128M16VA1LT, לא ידוע עליו יותר מדי אבל לפי רמיזות כאלה ואחרות הוא נועד להגדיל את היכולות סאונד של המכשיר ל-24 ערוצים, אם אתם רוצים לראות מה זה אומר אפשר להאזין לחלק מהפסקול כאן:
- המשחק שואב לא מעט השראה מסדרת Streets Of Rage, האם זה דבר טוב? אתם תחליטו. אבל הסגנון משחק הזה תמיד היה מהאהובים והמבוקשים בדור ה-16 ביט.

- המשחק יושק עם ג'וייסטיק ארקייד מקצועי של המשחק שעולה 150 דולר. הוא לא מגיע עם המשחק. עבור עוד מידע על הג'וייסטיק שווה להכנס לאתר המשחק ולקרוא קצת, אבל עובדה ששווה לדעת היא שהוא יתמוך גם במגה דרייב וגם בהתקני USB. גם לג'וייסטיק יש גרסת משקיעים.

- המחירים הם 69 ו-89 דולר עבור גרסת הקלאסיק והלימיטד בהתאמה. אם אתם מתכננים לרכוש את המשחק אשמח אם תשתמשו בקוד הקופון שניתן לי על ידי החברה, שיתן לכם 10 אחוז הנחה על המשחק על כל גרסותיו ויתן לי קצת קרדיט אצלם. הקוד הוא: 9405257 (אדמינים, אם זה יוצר בעיה כלשהי עם הנהלים אין לי בעיה שתמחקו את זה).

אתר המשחק:
http://www.paprium.com

בונוס!
מי שהשקיע במשחק שעליו הם עובדים במקביל לסופר נינטנדו הידוע בנתיים רק בשם Project N קיבל החודש תמונות ונכסים מהמשחק. צירפתי קובץ ZIP למי שמעוניין לראות, הנה התכולה שלו:

תמונה

הקובץ:
https://drive.google.com/file/d/0B_oCKw ... sp=sharing
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: כל מה שאנחנו יודעים בנתיים על Paprium) Project Y) למגה דרייב \ ג'נסיס + בונוס

שליחה על ידי Ax=Battler »

פפריאום באמת נראה מעולה, ונשמע אפילו יותר טוב. ממש אהבתי את מוזיקת הצ'יפטיון בסרטון הסמפלר ששמת.
פייסבוק אכן זמין יותר, אבל הוא מגעיל ודברים שאתה כותב ומשקיע בהם נעלמים אחרי כמה ימים לטמיון.
אה, ונו פרובלם עם קוד האפילייט שלך :)
gushacha
יועץ
יועץ

Re: כל מה שאנחנו יודעים בנתיים על Paprium) Project Y) למגה דרייב \ ג'נסיס + בונוס

שליחה על ידי gushacha »

סטריידר, תודה על המידע.
האמת מדגדג לי לקנות אותו אבל קצת יקר. צריך לחשוב על זה....
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

הטריילר גרוע, ממש לא אהבתי. עשוי זול כזה וגם למה אי אפשר להראות קצת גיימפליי נורמלי ולא חצי שניה? אני גם שונא את המוזיקת הצ'יפטיון הזאת שדחפו לטריילר. איפה בדיוק על 16 ביט שמענו מנגינות כאלה מעפנות? וגם על 8 ביט אני יכול לשים מנגינות כמו ש Sun Soft היו עושים שהרבה יותר יפות ונעימות לאוזן. ממש צורם לי באוזן המנגינות האלו, לא מבין למה דוחפים לכל מקום מנגינות שטיפה מזכירות 8 ביט אבל הם בעצם לא.

בקשר למשחק עצמו, הוא נראה מרשים ומפורט. רק חבל שממש חסר צבעים במשחק, הכל סגול/ ירוק/ צהוב.

לגבי המחיר, נכון זה לא הכי זול אבל זה משחק חדש ומיוחד ואם אני קונה ב200 פלוס שח משחקים לפס4, אז אם הייתי אוסף לקונסולות ישנות והיה יוצא משחק ממש גדול ומיוחד אני חושב שזה די סביר
תמונה
strider1911
יועץ
יועץ

שליחה על ידי strider1911 »

הטריילר גרוע, ממש לא אהבתי. עשוי זול כזה וגם למה אי אפשר להראות קצת גיימפליי נורמלי ולא חצי שניה? אני גם שונא את המוזיקת הצ'יפטיון הזאת שדחפו לטריילר. איפה בדיוק על 16 ביט שמענו מנגינות כאלה מעפנות? וגם על 8 ביט אני יכול לשים מנגינות כמו ש Sun Soft היו עושים שהרבה יותר יפות ונעימות לאוזן. ממש צורם לי באוזן המנגינות האלו, לא מבין למה דוחפים לכל מקום מנגינות שטיפה מזכירות 8 ביט אבל הם בעצם לא.

בקשר למשחק עצמו, הוא נראה מרשים ומפורט. רק חבל שממש חסר צבעים במשחק, הכל סגול/ ירוק/ צהוב.

לגבי המחיר, נכון זה לא הכי זול אבל זה משחק חדש ומיוחד ואם אני קונה ב200 פלוס שח משחקים לפס4, אז אם הייתי אוסף לקונסולות ישנות והיה יוצא משחק ממש גדול ומיוחד אני חושב שזה די סביר
לגבי הטריילר אני מסכים שהוא מעפן, חצי ממנו הוא וידאו לא קשור והחצי השני מראה גיימפליי שבעוד שהוא מגניב הוא אותו הדבר לאורך הטריילר. אני חושב שהם מנסים בכוונה להסתיר את החלקים המעניינים של המשחק כדי לא לתת ספויילרים כי ראיתי תמונות פה ושם שהראו גם סטייל שונה וגם אוייבים ורקעים שונים (זה תופס גם לגבי הצבעים, אבל נראה שבנוסף הסרטון עובר דרך פילטר שמוריד קצת מהגיוון של הצבעים כדי להתאים לחלק של הוידאו לייב).
לגבי המוזיקה אני חושב שהיא מגניבה ומחכה לעוד, לא יודע למה אתה לא אוהב.

לגבי המחיר, זה לא זול. אבל ההוצאות שיש להם גבוהות מאוד בהתחשב בזה שמדובר במדיה פיזית ידועה לשמצה בעלויות שלה. הם מייצרים את הכל מ-0 ולא משתמשים בשום פלסטיקה "תורמת" וכו', וזה לא האיכות הירודה של הקלטות הסיניות מרגישים שזה איכותי. מעבר לזה הם צריכים לשלם על הצ'יפ הרחבה המיוחד והתהליך פיתוח ומחקר היה ארוך מאוד. אגב, אני חושב שחלק גדול מהמחיר נובע מהשיטת שיווק החדשה שלהם: כמעט כולם מקבלים הנחה כזאת או אחרת, המחיר הגבוה הוא פיקטיבי ונועד רק כדי לגרום לאנשים להפיץ את הבשורה - נראה שעבד להם כי בכל חור ברשת אפשר למצוא קוד קופון כמו שפרסמתי כאן, שמעתי על מישהו שהצליח להגיע ל-150 שימושים בקופון שלו, זה מטורף.

בשורה התחתונה, לשלם 63 עד 83 דולר על משחק של 16 ביט זה לא זול, אבל זה קורה פעם בכמה זמן? 3-5 שנים? לא נורא. חוץ מזה שבעוד שאני משוכנע שלבסוף אמולטורים יתמכו במשחק בדיוק כמו שקרה עם PIER SOLAR, לא יהיו זיופים פיזיים של המשחק אז מי שרוצה לשחק אותו על מגה דרייב או ג'נסיס יצטרך לשלם, ועדיף עכשיו כשזה הסכום הזה ולא הסכום המטורף שהRESELLERS יבקשו באיביי.
שלח תגובה