תחושה כללית של תסכול...מה אתם חושבים...

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

תחושה כללית של תסכול...מה אתם חושבים...

שליחה על ידי dj_anubis »

אני רוצה לשתף אותכם בהרגשה כללית שלי, אני מכיר המון משחקים לכל הקונסולות ומשחק בהרבה משחקים ישנים מאז ומתמיד, ועד שראיתי את ANGRY VIDEO GHAME NERD תמיד חשבתי או שאני שחקן גרוע או שאני לא מבין את המשחקים כי תחשבו על זה רגע, כל משחק לפני שהוא יוצר לשוק עובר תהליך מאוד ארוך, חושבים על הסיפור, איך יראו השלבים, הדמויות, מה תהיה רמת הקושי ועוד ועוד...
בכל משחק מעורבים המון אנשים, אז תמיד לא היה נראה לי הגיוני שמשחק שמעורבים בו כל כך הרבה אנשים יהיה כל כך קשה או כל כך גרוע, כשראיתי את ANGRY VIDEO GAME NERD הבנתי שזה שאני לא מצליח בDR JACKYL & MR HYDE זה רק נורמלי כי המשחק קשה בטרוף, וזה שלא הבנתי למה מתתי ברגע מסוים אחרי שהפכתי ל MR HYDE זה טבעי לגמרי כי אף אחד לא מבין!!!

המשחק DRAGON LAIR לNES זה פשוט משחק קשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
ומסתבר שזה לא קשה רק לי

איך אתם מסבירים את זה שכמות כל כך גדולה של אנשים שמייצרת משחק עושה עבודה כל כך גרועה. הרי הם בדקו את המשחק ושחקו בו לפני שהם הוציאו אותו, אף אחד לא הרים גבה ואמר חברה זה משחק קשה בטרוף, ילדים לא יסתדרו עם רמת קושי כזאת.

תחשבו על הבעסה של אותם ימים ההורים רוצים לעשות לכם הפתעה וקונים לכם בהמון כסף את DRAGON LAIR לנינטנדו מה אתם עושים עם עצמכם? הרי אין לכם מושג שהמשחק קשה כל כך אז אתם פותחים את הקופסא מה שיגרום שלא תוכלו להחזיר את זה לחנות מנסים לשחק ואחרי 10 דקות לא משחקים במשחק יותר? תחשבו על האכזבה של זה שקנה לכם את המתנה ועל האכזבה שלכם שיכולתם לקבל משחק יותר שפוי.

תביעו דעה באמת מסקרן אותי לדעת מה אתם חושבים
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: תחושה כללית של תסכול...מה אתם חושבים...

שליחה על ידי R A V E N »

זה פשוט זילזול בלקוח. ובזמנו המון חברות עשו משחקים באיכות מאוד מאוד ירודה.

ובכלל מי שמכיר טיפה היסטוריה של משחקי וידאו, בשנת 83 בגלל שהמון חברות מכרו משחקים ממש ממש אבל ממש גרועים , כל התעשיית המשחקים קרסה לגמרי . אנשים הפסיקו לקנות משחקים וחניות סירבו להחזיק משחקים בחנות .
התעשיה חזרה לעצמה רק ב86-87 כשנינטנדו כבר שלטה עם הNES שלה ;)

מי שרוצה לקרוא על הקריסה הגדולה של משחקי וידאו של 83
http://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_crash_of_1983
תמונה
Shire_N
מתקדם
מתקדם
יצירת קשר:

שליחה על ידי Shire_N »

אתה צודק , אבל לא צריך להיכנס לתסכול בגלל משחק 1
יש עוד המון משחקים נפלאים שאתה יכול למצוא ולשחק בכיף
מכירת משחקים לסוני פלישטיישן 1 ו2 + חבילות שלמות של משחקים כמו : N64 , ארקייד,SENS ,מגאסון,מגה דרייב ועוד.
מי שמעונין שידבר איתי במסן:shir---@hotmail.com
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

זה מצחיק כי רק אחרי יותר מ 20 שנה אנשים בעצם יודעים להרים את הקול ולהצביע על משחקים גרועים שהיו אז.

פעם לא היה משחק גרוע, פעם חשבת שהבעיה היא בך.
גם העדר של אינטרנט ואתרי ביקורות מנעו ממך לברור את המשחק לפני הקניה, ומגזינים כמו נינטנדו פאוור לא היו בארץ לפני שנת 91 וגם המגיזינים האלו לא היו בכלל אוביקטיביים,אני זוכר שסיפרו שם על הוירטואל בוי כמשהו טוב.
חוץ מזהגם אז אף אחד לא באמת קרא אותם אלא קנה אותם בגלל התמונות של מריו חחחחחח.
עזבו את זה שמשחק עלה בין 300 ל 400 שקל (משחק מקורי של NES ולא מזוייף של מגהסון שתמיד הגיעו כ 3000 ב 1 ש 2999 מהם היו גרסאות שונות של המשחק פופאי)
LONG LIVE NINJA GAIDEN
E T
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי E T »

במקום לתת כל מיני הסברים , חפשו את Code Monkeys. זו סידרה בסגנון של South Park, רק שהיא מתרחשת בחברה של משחקי וידאו בשנות ה80 / 90 והיא צוחקת בדיוק על כל הקטע של מתכנתים מתוסכלים ומשחקים גרועים.
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

R A V E N כתב:זה פשוט זילזול בלקוח. ובזמנו המון חברות עשו משחקים באיכות מאוד מאוד ירודה.

ובכלל מי שמכיר טיפה היסטוריה של משחקי וידאו, בשנת 83 בגלל שהמון חברות מכרו משחקים ממש ממש אבל ממש גרועים , כל התעשיית המשחקים קרסה לגמרי . אנשים הפסיקו לקנות משחקים וחניות סירבו להחזיק משחקים בחנות .
התעשיה חזרה לעצמה רק ב86-87 כשנינטנדו כבר שלטה עם הNES שלה ;)

מי שרוצה לקרוא על הקריסה הגדולה של משחקי וידאו של 83
http://en.wikipedia.org/wiki/Video_game_crash_of_1983
בגלל זה מרבית האתר ומרבית האנשים עושקים במשחקים שצצו אחרי ה NES .
וחוץ מזה יש הבדל בין משחק גרוע למשחק קשה.
משחק גרוע אתה תצא ממנו לפני שתתחיל בכלל לשחק.
משחק קשה, זה משחק מאתגר שמאלץ אותך להתאמץ ל פעם מחדש, שלמעשה כל פעם ניצב בפניך מחשול חדש והזדמנות אחת לעבור אותו, אם אתה לא מצליח אז אתה מתחיל מהתחלה - וזה נחשב פעם למשחק קשה ומאתגר.

אני אישית כיום, לא מצליח להבין איך אנשים מעלים סרטונים ליוטיות בהם הם משחקים במשחקים הללו (הנוסטלגיים) ומצליחים לעבור אותם ללא פסילה אחת ויודעים ב100 אחוז איך מתנהל המשחק עם הבונוסים, הקיצורים והכל ,והם מצליחים להתחמק מכל מחשול מהניסיון הראשון וממשיכים הלאה עד לסוף המשחק.
אישית אף פעם לא הגעתי לרמה הזאת, אפילו את השלב הראשון לא הצלחתי לסיים בהרבה מאוד משחקים ואם אותו הצלחתי לסיים אז בשני נתקעתי .
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

oompi כתב:
אני אישית כיום, לא מצליח להבין איך אנשים מעלים סרטונים ליוטיות בהם הם משחקים במשחקים הללו (הנוסטלגיים) ומצליחים לעבור אותם ללא פסילה אחת ויודעים ב100 אחוז איך מתנהל המשחק עם הבונוסים, הקיצורים והכל ,והם מצליחים להתחמק מכל מחשול מהניסיון הראשון וממשיכים הלאה עד לסוף המשחק.
אישית אף פעם לא הגעתי לרמה הזאת, אפילו את השלב הראשון לא הצלחתי לסיים בהרבה מאוד משחקים ואם אותו הצלחתי לסיים אז בשני נתקעתי .
אל תדאג הם לא כאלה תותחים כמו שאתה חושב, הם משתמשים בSAVE STATES
תקרא את התגובה שלי מכאן:
http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic.php?p=463#p463
תמונה
שלח תגובה