פרק חדש של החנון AVGN - משחקי שוורצנגר ובכלל דיבורי רטרו

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: פרק חדש של החנון AVGN - משחקי שוורצנגר

שליחה על ידי dj_anubis »

ואם כבר הנה כתבה טריה על TOAL RECALL והאמת היא שהוא עושה חיקוי לא רע בכלל של שוונצנגר
[video]http://www.youtube.com/watch?v=tLaHFZIs ... ture=g-u-u[/video]
galnitsan
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי galnitsan »

אני נמצא בלימודים בטורונטו , וAVGN הגיע לחנות משחקי רטרו ענקית ויצא לי להצטלם איתו ואפילו קיבלתי חתימה . היו בערך כ 300 אנשים שחיכו בתור כדי לקבל חתימה ממנו ויצאו מהחנות מאוד מתלהבים .

תמונה
galnitsan
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי galnitsan »

חוצמזה , אני מרגיש שכאן זה גן עדן לגיימרים ואני מניח שגם בארה"ב זה ככה .
יש בחנות שנקראת A&C גיימס , גם חדר ארקייד ולמרבה הפתעתי מצאתי מכונת NEO GEO וזאת הפעם השנייה בחיי שאני משחק באחת כזאת . הפעם הראשונה הייתי לפני 20 שנה בערך בארקייד בירמיהו בת"א . אני חושב שהמכונה שהייתה בת"א הייתה שונה מהמכונות בצפון אמריקה , היא לא הייתה אדומה (כבר לא זוכר את הצבע) אך היו בה 4 סלוטים .
המשחקים היו : WORLD HEROES , SOCCER BRAWL , KING OF THE MONSTERS , FATAL FURY 1 .
בחנות הזאת , רוב המוצרים למכירה וגם להשכרה הם רטרו . יש קצת PS3 וXBOX360 .
הלוואי שמישהו היה מרים את הכפפה ופותח חנות למשחקי רטרו בישראל . אני מבין גם שזה לא ייקרה כי לא יהיו מספיק לקוחות שייקנו במחיר גבוה יותר מהמחירים בEBAY . אולי אם חנות שכבר פעילה בישראל תתחיל להביא רטרו אז יש מצב.

תמונה
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

מגניב לך! :)
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

חח באמת איזה מגניב שפגשת אותו! הבן אדם תותח!

וגם אני זוכר שלפחות בהתחלה (92) לא היו בארץ מכונות של נאו ג'או אדומות
ואת האמת אני לא זוכר בכלל שהם היו כאלה יפות ושהיה כתוב בגדול נאו ג'או ותמונות של משחקים
היו הרבה מכונות בקניון קניוכל בראשון (זה שהיה עם התוכי)
בטח הביאו לארץ באיזה קומבינה כמו תמיד :D

ובארץ בחיים לא ילך כל הקטע של רטרו. אתה בעצמך יכול לראות כמה אנשים יש פה בפורום וכמה פעילים.
לא הייתה בארץ קהילה של גיימינג ובזמנים שלנו (שנות ה80-90) בכלל. כל מי שבגילינו ושיחק אז כבר מזמן שכח מזה
היום זה טיפה שונה ויש הרבה יותר גיימינג בארץ, אבל עדיין לא מספיק איכותי שבעוד 10-15 שנה ידברו עליו כרטרו
רוב האנשים משחקים בכדורגל (FIFA,PES) ובמשחקי CALL OF DUTY. אין איכות לצערנו בגיימינג ישראלי

נכון להיום אין עם מי לדבר על משחקים של פעם. אני הרבה פעמים מנסה בפורומים אחרים לדבר על זה
וזה נגמר בכמה הודעות של עוד מישהו שיגיד לי "וואי נכון אני זוכר את המשחק הזה" וזהו, לא יותר מזה

ואם כבר מדברים על קצת רטרו, תראו מה קיבלתי לפני איזה שבוע +
:D :D :D
תמונה
תמונה
gushacha
יועץ
יועץ

שליחה על ידי gushacha »

בשנות ה-90 מכונות הניאו-ג'יאו שלטו באזור חיפה והקריות.

בקריון היה מקום שקראו לו "פיוז" והוא היה בעל 2 קומות עם 20-30 קונסולות ניאו-ג'יאו AES. בכל אחת משחק אחר.
כדי לשחק היית הולך למפעיל משלם לו שקל והוא היה "משחרר" את הג'ויסטיק.

חוץ מזה, בלב המפרץ היו 2 מכונות MVS עם 4 סלוטים בכל אחת, שהיו שם בין היתר Samurai Shodown, 3 Count Bout, King of the monsters ועוד. בנוסף היתה מכונת Fatal Fury MVS.

זו התקופה שהתאהבתי בניאו-ג'יאו וחלמתי שיהיה לי אחד כזה.
24 שנים אח"כ החלום התגשם :-)
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

gushacha כתב:בשנות ה-90 מכונות הניאו-ג'יאו שלטו באזור חיפה והקריות.

בקריון היה מקום שקראו לו "פיוז" והוא היה בעל 2 קומות עם 20-30 קונסולות ניאו-ג'יאו AES. בכל אחת משחק אחר.
כדי לשחק היית הולך למפעיל משלם לו שקל והוא היה "משחרר" את הג'ויסטיק.

24 שנים אח"כ החלום התגשם :-)
חחח איך אני זוכר את זה! והשיחרור של ג'ויסטיק :D
בתחילת שנות ה90 היו מלא מקומות בארץ שהשתמשו בקונסולת AES כמו אולמות ארקייד
אני זוכר את המרכזיה הזאת שהייתה להם, שהיית לוחץ על הכפתור ומשחרר ג'ויסטיק.
חח אני בעצמי הייתי מפעיל את זה לפעמים

בראשון היה את זה בשתי מקומות
בחנות מגהסון בשקם (שם ראיתי את זה בפעם ראשונה וגם פעם ראשונה שראיתי קונסולה נאו ג'או אחרי שראיתי אותם רק בארקייד)
והיה את זה גם בחנות מגהסאן סנטר בדיסקאונט סנטר וגם אחרי שהוא עבר לקניון הזהב.
הייתי עובד אצלו בחנות, אז יצא לי להפעיל את המרכזיה הזאת לילדים שהיו באים.
אחרי כמה זמן אני זוכר שסגרו את זה כי אולם ארקייד של מיקי ברקוביץ מקניון הזהב רצה לתבוע
אחרי זה הוא היה מפעיל את זה בחינם בעיקר לילדים שהיו קונים אצלו משחקים או מחליפים משחק

דרך אגב מעניין מאיפה בא הרעיון הזה בארץ, בטוח משהו מחו"ל.
בטח מישהו היה איפה שהוא במזרח וראה שמפעילים עם מרכזיה עמדות AES של נאו ג'או.
קשה לי להאמין שמישהו המציא את הקומבינה הזאת של מרכזיה "ושיחרור" ג'ויסטיק בארץ
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

Re: פרק חדש של החנון AVGN - משחקי שוורצנגר ובכלל דיבורי רטרו

שליחה על ידי dj_anubis »

בכיף כף לנד הייתה מכונה של NEO GEO בצד שמאל צמוד לדלת הכניסה והיו בה שלושה משחקים
1. SENGOKU
2. BURNING FIGHT
3. SOCCER BRAWL

אני זוכר שהייתי מגיע לעיתים רחוקות ללב המפרץ כי להורים שלי לא היה כוח לקחת אותי לשם, וכשכבר היינו מגיעים היינו נותנים לי 2-3 שקל לשחק, עכשיו תבינו שהייתי צריך למקסם את ה2-3 שקל האלה, אז לא בא בחשבון לשחק פייטים וכל מיני כאלה, כי לא ידעתי שום תרגילים והיה לי מחשב 286 אז לא היה לי איך להתאמן

לכן המשחקים ששיחקתי 99% מהזמן היו משחק 2.5D, ואני זוכר שסנגוקו היה משחק טוב כי הצלחתי להחזיק הרבה זמן יחסית עם שקל אחד, אני זוכר שפעם אחת שיחקתי איזה קבע שעה עם אותו שקל וכשסיימתי הזעתי מלא, גם היה שם חם וגם כל כך התרכזתי בלא להיפסל :lol:

עוד משחקים ששיחקתי היו פיינל פייט כל כך אהבתי אותו, X-MEN, סימפסון, CAPTIAN COMMANDO,D&D, cadillacs and dinosaurs אלה באמת היו הפייבורטים שלי

בחיים לא ראיתי סמוראי שואודאון 3 בלב המפרץ אני זוכר שהיה KING OF MONSTERS ו-FATAL FURY 2

דרך אגב הכיף כף לנד היה מקום ששרט אותי לכל החיים, אני זוכר את הסדר והמיקום של המכונות לדעתי בדיוק כמעט מושלם ומהמעט פעמים שהייתי שם, שמרתי את הזכרונות האלה חזק בראש

אני יכול להגיד לכם שהיה משחק שמאוד אהבתי בכיף כף לנד, יכול להיות שאנשים יגידו שהוא מעפן אותי זה ממש לא מעניין זה היה אחד המשחקים שהכי אהבתי, אני זוכר ששיחקתי בו כמה פעמים וכשבאתי בפעם אחרת התבעסתי שהוא לא היה יותר, והמשחק הוא כמובן
[video]http://www.youtube.com/watch?v=vUl-kbdJyCA[/video]
עד היום אני אוהב לשחק בו :P
עוד זכרון שהיה לי פעם אחת שיחקתי סופרמן, ואני זוכר שהכנסתי שקל והדמות פשוט לא זזה, וממש התבעסתי מזה, יכול להיות שהג'ויסטיק השני היה עובד, אני לא זוכר...

יש לי עוד מלא זכרונות אולי שווה לפתוח נושא זכרונות או שאני אתחיל לכתוב עליהם בצורה עצמאית כל פעם על משחק אחר...
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

יאללה DJ אחלה ראיון, תפתח נושא חדש על זכרונות רטרו ונמשיך כבר משם...
אני אגיב לך כבר שם על הלייצנים ועל הכל :D
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

תאמין לי RAVEN זה חומר לערוץ YOUTUBE, אבל אין לי כוח להשקיע בלהליט סרטים...
שלח תגובה