האתר "נוסטלגיה ולתמיד" של איתי ברנר נסגר

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: האתר "נוסטלגיה ולתמיד" של איתי ברנר נסגר

שליחה על ידי Ax=Battler »

עידן כתב: הצעתי בעבר איחוד פורומים של VGFreak ו"מסע אל העבר", ולדעתי זה עדיין רלוונטי-נפח הפעילות בשני הפורומים הוא בסה"כ נמוך(מי פחות ומי יותר), ולדעתי שני הצדדים עשויים להרוויח משיתוף פעולה.
אני כלל לא שולל את העניין, רק שאני מעדיף שהפורום יישב כאן ואני אתן לך הרשאת מנהל.
לדעתי מסע צריך להתמקד במשחקי פיסי ו VGפריק בקונסולות. תוך כדי cross reference הדדי כמובן.
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

Ax=Battler כתב:
עידן כתב: הצעתי בעבר איחוד פורומים של VGFreak ו"מסע אל העבר", ולדעתי זה עדיין רלוונטי-נפח הפעילות בשני הפורומים הוא בסה"כ נמוך(מי פחות ומי יותר), ולדעתי שני הצדדים עשויים להרוויח משיתוף פעולה.
אני כלל לא שולל את העניין, רק שאני מעדיף שהפורום יישב כאן ואני אתן לך הרשאת מנהל.
לדעתי מסע צריך להתמקד במשחקי פיסי ו VGפריק בקונסולות. תוך כדי cross reference הדדי כמובן.
לא לי ספציפית, בכל מקרה גורדי הוא הבעלים של "מסע".

על כל פנים, לא חשבתי בדיוק איך זה יכול להתבצע, אבל נראה לי ששיתוף פעולה כמו שהצעת, עם הפניות הדדיות, יכול להיות צעד בהחלט טוב.

אני לא בטוח אם זה יכול להתבצע, אבל חשבתי על משהו כמו "תת פורום" של "מסע" פה ב-VGFreak, שברגע שנכנסים אליו זה פותח את כל הפורומים של "מסע"-וההיפך-תת פורום כזה של VGFreak ב"מסע". וכמובן, איחוד חברי הפורומים, שיהיו חברים בשני האתרים, כדי להגדיל את הקהילה הפוטנציאלית.
פאקמן
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי פאקמן »

אני תומך מאוד ברעיון של איחוד הפורומים, ואשמח לעזור אם אוכל.

יש לי רעיון משלי לגבי איחוד הפורומים, אתם לא חייבים ליישם אותו כמובן אבל שיהיה לכם במגירה (או בתיקייה, הבנתם למה אני מתכוון)

אז ככה דבר ראשון צריך לחשוב על שם, משהו שאו מחבר את שמות שני האתרים ביחד, או משהו חדש לגמרי.

ועכשיו לאיחוד עצמו.
אז ככה חשבתי ששני האתרים פשוט יאוחדו לגמרי, כל המנהלים משני האתרים יהיו מנהלים גם באתר המאוחד, גם כל המשתמשים משני האתרים יהפכו אוטומטית למשתמשים באתר המאוחד. ועכשיו לפורומים, נגיד לשני האתרים יש פורום של דיבור חופשי?אז כל הנושאים משני הפורמים של שני האתרים יאוחדו לפורום "דיבור חופשי" של האתר המאוחד, לגבי "תאורים למשחקים" במסע אל העבר, או שהוא יפתח כפורום באתר המאוחד, או שהוא יעבור לפורום הראשי, שני הפורומים הראשיים של שני האתרים יאוחדו בכל מקרה, פורום "רומלטור" במסע אל העבר או יפתח כפורום והאשכולות בנושא אמולטורים ורומים בפורום ויג'פריק יעברו אליו או שהוא יאוחד עם הפורום הראשי, אותו דבר עם "תאורים למשחקים" במסע אל העבר, ופורומים "גאדג'טים" ו"מכירות וקניות" בויג'פריק ישארו כמו שהם, ואולי גם יפתחו שני פורומים חדשים:משחקי PC, ומשחקי קונסולות, עכשיו מה עם שאר האתר?אז ככה תיפתח קטגוריית "און-ליין" שעד כמה שידוע לי אין בויג'פריק, המשחקים להורדה שיש ברומולטור (האתר)
יאוחדו עם המשחקים להורדה שיש בויג'פריק, ופשוט כל שאר הפינות שיחודיות לאתר אחד (כמו סדרת החודש, מן העתונות, תרומה לאתר, אפקט דיסני וכו') פשוט יעברו לאתר המאוחד, ומנהלי האתרים יוכלו להוסיף מה שהם חושבים לנכון בפינה שהייתה יחודית לאתר השני.

מה אתם אומרים?

אגב, אני עדיין תומך ברעיון של פתיחת עמוד פייסבוק.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

החבורה של VGFREAK כוללת בערך 10 אנשים אולי פחות, והאמת שזה נורא נחמד לדעתי...
עידן
מאסטר
מאסטר
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידן »

אני לא תומך באיחוד של האתרים עצמם, אלא של הפורומים בלבד. אני לא חושב שאיחוד אתרים יכול לעבוד, ואני מאמין שגם גורדי וגם Ax=Battler יתנגדו לכך.

בנוגע לעמודי פייסבוק-הצעתי לגורדי לא מזמן את ההצעה לפתוח עמוד פייסבוק ל"מסע", אך הוא מתנגד לכך כרגע. אני כמובן חושב שזה רעיון טוב, ועשוי להתאים ולעזור ל-VGFreak.
פאקמן
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי פאקמן »

עידן כתב:אני לא תומך באיחוד של האתרים עצמם, אלא של הפורומים בלבד. אני לא חושב שאיחוד אתרים יכול לעבוד, ואני מאמין שגם גורדי וגם Ax=Battler יתנגדו לכך.
אוקיי, אני מניח שזה יעשה יותר מדי בלגן, מה אתה חושב לגבי התכנית שהצעתי?(לגבי הפורומים)

ובואתה הזדמנות, אני חושב שכדאי לפתוח אשכול בנושא בפורום במסע אל העבר, לראות מה שאר המשתמשים חושבים.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

החשיבה שלי יותר מצומצמת בהיקפה ממה שנדון פה.
אין צורך לאחד את האתרים כי הם מתרכזים בשתי נישות שונות. בנוסף, ההורדות היום די מיותרות כי אפשר היום למצוא כל משחק שרוצים בקלות בהורדה ישירה או בטורנטים.
בעניין ה cross referencing - איך שאני רואה את זה יהיה במסע תת פורום לקונסולות שיהיה בעצם לינק לפורומים ב VGפריק והפוך - בפורומים שלנו כאן יהיה תת פורום לפיסי שיהיה לינק לפורומים של מסע.
בעניין איחוד המשתמשים, אני חושש שזה יהיה קצת מסובך, ולכן לדעתי אנשים יצטרכו להרשם מחדש לכל פורום.
עידן, זו הצעתי. אשמח אם תוכל לתקשר את זה עם גורדי. בכל מקרה אני רוצה ששני הצדדים יהיו בעניין. אם לגורדי חשוב לשמור על האוטונומיה שלו ברומולטור אני בהחלט מכבד את זה.

לסיום, בעניין דף הפייסבוק. הפחד הגדול שלי הוא שיהיו לדף פחות מ 50 לייקים והוא סתם יראה מצ'וקמק.. מה דעתכם?
פאקמן
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי פאקמן »

Ax=Battler כתב:החשיבה שלי יותר מצומצמת בהיקפה ממה שנדון פה.
אין צורך לאחד את האתרים כי הם מתרכזים בשתי נישות שונות. בנוסף, ההורדות היום די מיותרות כי אפשר היום למצוא כל משחק שרוצים בקלות בהורדה ישירה או בטורנטים.
בעניין ה cross referencing - איך שאני רואה את זה יהיה במסע תת פורום לקונסולות שיהיה בעצם לינק לפורומים ב VGפריק והפוך - בפורומים שלנו כאן יהיה תת פורום לפיסי שיהיה לינק לפורומים של מסע.
בעניין איחוד המשתמשים, אני חושש שזה יהיה קצת מסובך, ולכן לדעתי אנשים יצטרכו להרשם מחדש לכל פורום.
עידן, זו הצעתי. אשמח אם תוכל לתקשר את זה עם גורדי. בכל מקרה אני רוצה ששני הצדדים יהיו בעניין. אם לגורדי חשוב לשמור על האוטונומיה שלו ברומולטור אני בהחלט מכבד את זה.

לסיום, בעניין דף הפייסבוק. הפחד הגדול שלי הוא שיהיו לדף פחות מ 50 לייקים והוא סתם יראה מצ'וקמק.. מה דעתכם?
בעניין איחוד הפורומים, יש משהו במה שאתה אומר, אפשר למצוא היום הורדות בכל מקום ואיחוד האתרים באמת יעשה יותר מדי בלגן.

לגבי דף הפייסבוק, מה פתאום?יש אנשים יעשו לייקים כמו כלום.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

החלטתי שלא לחכות.
ביטלתי את פורום טכנולוגיה שהיה נטוש והחלפתי אותו בפורום שהוא למעשה לינק לפורום משחקי מחשב של מסע אל העבר.
לדעתי זה ייתן ערך מוסף לגולשי הפורום שמחפשים משחק מחשב ישן.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

ועל הדרך גם עדכנתי את הפורום לגירסה החדשה ביותר 3.0.11.
(לכן הפורום לא עבד הבוקר..)
שלח תגובה