אוסף חדש של משחקי RARE לאקסבוקס ONE

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

אוסף חדש של משחקי RARE לאקסבוקס ONE

שליחה על ידי Ax=Battler »

אחת ההכרזות הפחות מעניינות, אבל היותר מרגשות מהוועידה של מייקרוסופט אתמול ב E3.
RARE היתה מאז ומעולם חברת משחקים ייחודית בסטנדרטים הגבוהים שלה. רוב המשחקים שלה היו נושאי דגל מבחינת איכות.
הבאסה היחידה היא שבגלל שכל המשחקים הם בגירסת הקונסולות שלהם, נעדרים מהאוסף הזה משחקי הארקייד המדהימים של RARE ובמיוחד BATTLETOADS ו KILLER INSTINCT.
אבל יש שם את Conker's Bad Fur Day... מעניין באיזו גירסה (N64 או XBOX המקורי).
gushacha
יועץ
יועץ

Re: אוסף חדש של משחקי RARE לאקסבוקס ONE

שליחה על ידי gushacha »

ההכרזה על זה ועל תאימות לאחור עשו לי חשק לרוץ לחנות ולקנות XBONE.
ישבתי חמש דקות וזה עבר לי :D
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

gushacha כתב:ישבתי חמש דקות וזה עבר לי
מבין אותך. בכלל נראה לי שאני אוותר על דור הקונסולות הנוכחי ופשוט אשדרג את הפיסי.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

חד משמעית אם האקסבוקס וואן היה תומך בכל משחקי האקסבוקס 360 ההיתי רוכש אותו, וזאת למרות שעדיין לא יצאה לו פריצה.

אבל אחרי שהסתכלתי בסרטון הבנתי שזה ממש לא רציני...יש להם קטלוג שמעדכנים אותו מידי פעם ומוספים לו משחקים של ה360 שיעבדו בחדש?!

מה קטלוג? אני רוצה שכל המשחקים הישנים יעבדו בחדש! וזה הכי פשוט שלא יבלבלו את השכל שזה בעייתי.

זה מזכיר לי שלפני שנים יצאה תוסף מיוחד לפריצת RGH שמאפשר להריץ משחקים ישנים על האקסבוקס 360. ובכן זה היה חרא רוב המשחקים לא
עובדים. :evil: שלא לדבר על ההתקנה של התוסף הזה שמצריך פרק בנפרד...
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

jackiabu כתב:חד משמעית אם האקסבוקס וואן היה תומך בכל משחקי האקסבוקס 360 ההיתי רוכש אותו, וזאת למרות שעדיין לא יצאה לו פריצה.

אבל אחרי שהסתכלתי בסרטון הבנתי שזה ממש לא רציני...יש להם קטלוג שמעדכנים אותו מידי פעם ומוספים לו משחקים של ה360 שיעבדו בחדש?!

מה קטלוג? אני רוצה שכל המשחקים הישנים יעבדו בחדש! וזה הכי פשוט שלא יבלבלו את השכל שזה בעייתי.

זה מזכיר לי שלפני שנים יצאה תוסף מיוחד לפריצת RGH שמאפשר להריץ משחקים ישנים על האקסבוקס 360. ובכן זה היה חרא רוב המשחקים לא
אי אפשר לרמות את המערכת בלי להיות מרומה... כל הקטע עם הצ'יפים באמת בעייתי
לא הבנתי... הקטלוג מאפשר לך להריץ את הדיסקים של X360 על החדש או שמצריך אותך לקנות את אותם המשחקים עוד פעם?

ד"א: זו לא הפעם הראשונה שמוציאים דיסק עם טונה של משחקי רטרו, כמו קלטת ה 9999999 של המגאסון
האמתי שאחת כזו הייתה שווה את כל המכשיר לדעתי :lol: , תקנה XBOX ONE וקלטת כזו ואתה מסודר לשנה שלמה, הבעיה שהמשחקים האלו הם ישנים ביחס לקונסולה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

הלואי והיו מוצאים דיסק עם חצי של 999999 משחקים, כולה 30 משחקים...
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

jackiabu כתב:חד משמעית אם האקסבוקס וואן היה תומך בכל משחקי האקסבוקס 360 ההיתי רוכש אותו, וזאת למרות שעדיין לא יצאה לו פריצה.

מצאתי איזה סרטון ביוטיוב ובעברית שרק מאשר את הטענות שלך, למרות שלדעתי ציינת יותר עובדות למה לא לקנות
jackiabu כתב:הלואי והיו מוצאים דיסק עם חצי של 999999 משחקים, כולה 30 משחקים...
דיבררתי על הקלטת הזו לMEGASON שלא באמת כללה 999999 משחקים אלא יותר בכיוון 12 משחקים נורמליים
בטח היה לך NES אז זה פחות נוגע אליך.
תמונה

פה דובר על הוצאה של חברת RARE שפשוט דחפה לדיסק אחד 30 מהמשחקים הטובים שלה
בעבר דיברנו על חברת SEGA שעשת גם ככה, אני חושב למשחקי ה SONIC שהוציאה דיסק שכלל 10 או 20 משחקים עליו

תמונה
יצא ל PS3 ואקסבוקס 360 ויש דמיון למה שיצא לדוג של XBOX ו PS2
רשימת המשחקים https://en.wikipedia.org/wiki/Sonic%27s ... Collection

לדעתי זה הדבר הכי שולי שבן אדם יכול לחשוב עליו כשהוא קונה קונסולה בכמה אלפי שקלים
שלח תגובה