הגיימבוי בן 25 - יצא לראשונה ביפן ב 21/04/1989

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

Re: הגיימבוי בן 25 - יצא לראשונה ביפן ב 21/04/1989

שליחה על ידי jackiabu »

אני באמת לא מבין על מה בזמנו היתה כל המהומה לגבי הגיימבוי הראשון שחור לבן? נכון זה היה כמו קונסלה ניידת...אבל מהפכני ממש לא! הרי ב83' היה לי את ה donkey kong game watch . אומנם אין מה להשוות הדמיות היו "מקובעות" והכל היה במעין מצב סטטי...להבדיל מהגיימבוי שהראה טכונלגיה פי כמה וכמה.

אם כל זאת לפי דעתי כל המהפך התחיל שהגיימבוי היה ציבועני ולא רק גוונים עלובים של שחור לבן.....
יצחק בומרנג
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי יצחק בומרנג »

jackiabu כתב:אני באמת לא מבין על מה בזמנו היתה כל המהומה לגבי הגיימבוי הראשון שחור לבן? נכון זה היה כמו קונסלה ניידת...אבל מהפכני ממש לא! הרי ב83' היה לי את ה donkey kong game watch . אומנם אין מה להשוות הדמיות היו "מקובעות" והכל היה במעין מצב סטטי...להבדיל מהגיימבוי שהראה טכונלגיה פי כמה וכמה.

אם כל זאת לפי דעתי כל המהפך התחיל שהגיימבוי היה ציבועני ולא רק גוונים עלובים של שחור לבן.....
דבר ראשון כמו שאמרת הגיימבוי הציג טכנולגיה מהפכנית לעומת מה שהיה אז, אבל גם המשחקים הרגישו כמו משחקים אמיתיים, המשחקים שהיו לפני זה היו מקובעים בדרך כלל למסך אחד, פה יש לך משחקים שמרגישים כמו NES עם גרפיקה טובה (יחסית למה שהיה קודם כמובן), מוסיקה, וכמובן הרבה יותר ממסך אחד.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

ז'קי איך אתה בכלל יכול להשוות אחד לשני? :o :shock:
Game & Watch וכל השטויות בסגנון (ראה פרק של החנון שפורסם פה כבר http://www.vgfreak.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=1986 ) זה סתם אותו מסך עם תמונות שזזות
ופה מדובר על קונסולה עם קלטות בלי שום גבולות בכלל. פלטפורמות, קווסטים, מרוצים..... יש מה שבא לך ובכולם אתה מתקדם בשלבים

Game & Watch וכל המשחקים בסגנון זה לא קונסולות בכלל. אין פה שום השוואה
יש לי גם כמה משחקים כאלה דרך אגב

באמת שאני לא מבין איך לא ברור לך על מה הייתה כל המהומה כשזה יצא
אז מה שזה היה בהתחלה שחור לבן. זה כמו לפסול כשיצאו טלוויזיות ראשונות בשחור לבן ולהגיד - "אז מה יש לנו רדיו"
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אלכס אני לא בדיוק משווה. ובאמת אין מה להשוות. הכוונה שלי שכל הרעש שיצאה הגיימבויי היתה בשחור לבן. ביג דיל...בצבע זה כבר סיפור אחר. אני זוכר ששכן שלי קנה אותו לבן שלו ב90' אף אחד לא בדיוק הרים גבה, והיתלהב במיוחד כולל אני. למרות שבאמת אין מה להשוות בין אחד לשני... אנשים בזמנו חשבו שזו עוד סוג של דונקי קונג שיצא...
UberFreak
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי UberFreak »

גם אני לא מבין על מה היה הרעש.
ה-LYNX של אטארי יצא חודשיים אחריו והיה צבעוני ועם תאורה אחורית(!!), משהו שנינטנדו הוסיפו רק ב-Gameboy Advance SP.
לאטארי היתה גם חומרה גרפית חזקה בסדרי גודל (עם blitter, sprite-scaling).

בקיצור, אף פעם לא התלהבתי מהנינטנדו.
UberFreak
מתקדם
מתקדם

שליחה על ידי UberFreak »

נזכרתי שגם ה-Game Gear של סגה היה צבעוני ועם תאורה אחורית, ויצא באותה שנה.
בקיצור... :lol:

(וניצול חסר בושה: חסר לי Game Gear באוסף, אם מישהו מעוניין להחליף תמורת GameBoy Advance או Advance SP, אני אשמח).
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

אני זוכר איך התלהבתי מLYNX כשראיתי אותו בארץ! מכשיר מגניב!
הכי התלהבתי בLYNX שהיה שם פורט אמיתי מארקייד של נינג'ה גיידן ולא כמו בכל קונסולות
על קונסולות משחקי נינג'ה גיידן לא קשורים ולא דומים לגרסת ארקייד

היה יכול להיות הצלחה אם היו עליו משחקים טובים, אבל הרוב שם זה סתם משחקים. חחח איזה משחקים בשקל
הטעות של כל החברות האלה(גם בניידים וגם בנייחים) זה שלא היה להם חברות אמיתיות שיעשו להם משחקים
TOKI ,דאבל דרגון ונינג'ה גיידן הכי נורמלים שם נדמה לי. גם אותו אין בכלל מה להשוות לספריה עצומה שהייתה על גיימבויי
רק גיימגיר אפשר להשוות למרות שגם ספריה שלו לא מגיע לאיכות של גיימבוי

ואם כבר מדברים על שחקנים קטנים בשוק הניידים בזמנו, אז ה TurboExpress הרבה יותר מעניין מלינקס (טורבוגרפיקס\פי סי אנג'ין נייד)
שם באמת יש משחקים איכותיים!
תמונה
שלח תגובה