מגה מן 3 למגסון רק לי קשה???

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

מגה מן 3 למגסון רק לי קשה???

שליחה על ידי dj_anubis »

שיחקתי מגה מן 3
תגידו לי רק לי זה כל כך קשה??????????????
אני לא מבין מה אני עד כדי כך גרוע או שהמשחקים האלה פשוט נורא קשים?
כל הזמן האויבים חוזרים במגהמן 3 האויבים גם לא יוריםן לפי תבניות קבועות הם ממש מכוונים עליך זה קשה :cry:

מה אתם חושבים??
נראה לי ד"א שכל הסדרה קשה...
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: מגה מן 3 למגסון רק לי קשה???

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב:שיחקתי מגה מן 3
תגידו לי רק לי זה כל כך קשה??????????????
אני לא מבין מה אני עד כדי כך גרוע או שהמשחקים האלה פשוט נורא קשים?
כל הזמן האויבים חוזרים במגהמן 3 האויבים גם לא יוריםן לפי תבניות קבועות הם ממש מכוונים עליך זה קשה :cry:

מה אתם חושבים??
נראה לי ד"א שכל הסדרה קשה...
אני גם חושב שמשחקי מגה מן די קשים , זה לפחות מה שהרגשתי כשהייתי ילד ושיחקתי אותם במגהסון. אבל זה לא שהם גרועים וקשים כמו שדיברנו מקודם על הזבל של שנות השמונים. הם קשים כמו שרוב המשחקים הטובים שהיו בNES. אני מאוד אוהב את הקושי הזה. היום רוב המשחקים מאוד מאוד קלים , חוץ מאולי NINJA GAIDEN 1,2 לאקסבוקס וגם DEVIL MAY CRY, משחקים שכשאתה נפסל אתה צריך רק להאשים את עצמך בגלל שאתה פשוט לא מספיק טוב במשחק. כששיחקתי בNINJA GAIDEN2 הוא כל כך הזכיר לי משחקים של פעם, עם הקושי המטורף.
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

עכשיו דווקא הצלחתי להגיע לבוסים אבל זה כזה קשה!!!!!!!!!!
MAGNETMAN הזה פשוט רוצח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

גם אני חלש בתכום..., אבל מה שאני יודע על המשחקים של מגאמן זה שתמיד יש איזה יריב שהוא חלש יותר שממנו תמיד כדאי להתחיל ואחרי שאתה מנצח אותו, אתה יכול להשתמש ביכולות שלו וזה יעזור לך בהמשך המשחק...

ואכן אני רואה שרמת המשחק כאן באמת קשה אבל נוספו גם למשחק אפשרויות חדשות של גליצ'ה ודמויות חדשות...
למרות זאת האוייבים כאן הרבה יותר קשים וצריך להתמיד להפגע מהם כמה שפחות (אם מד החיים שלך נמוך מהאוייב אז יש לך פחות סיכוי לנצח...)

ד"א: אתה תגלה שככל שאתה מהר יותר מנצח את האוייבים הצצים לך במשחק עם כמה שפחות יריאות כך תקבל יותר פריטי בונוס שיעלו לך את נקודות החיים ואת היכולות המיוחדות

אני ממליץ לך לצפות ביוטיוב, איך אנשים משחקים במשחק.
יש אנשים שמסיימים את המשחק בזמן הקצר ביותר, ללא פסילה אפילו אחת וללא יריאה אחת מיותרת (אני לא אחד כזה :D ).
שווה בדיקה 8-)
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

והנה, עשיתי בשבילך חיפוש ומה מצאתי:
[youtube]hCL2lMUP_U4[/youtube]
בקיצור: תסתכל איך הוא משחק, תלמד וישם.
תתחיל קודם כל מ TOP MAN אחר כך תעבור ל SHADOW MAN ותשתמש ביכולות של TOP MAN כדי לנצח אותו.
אחרי שיהיה לך את היכולות של SHADOW MAN יהיה לך יותר קל לשחק את המשחק.

בהצלחה 8-)

ד"א: אני אישית ממליץ לך לשחק ב MEGAMAN 2 - הוא הרבה יותר מהנה .

*עריכה: עכשיו סיימתי אותו.
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

מגה מן 2 אחחחח.... איזה משחק נפלא....
כשהייתי קטן היה לחבר שלי מהכיתה מגסון, ואני זוכר ששיחקתי אצלו את המשחק הזה, התמונה של HEAT-MAN הייתה חרוטה לי בראש במשך שנים הוא ממש יפה לדעתי.

בכל מקרה למגסון שהיה לו קראו סאני SUNNY הוא היה שחור עם כפתורים צהובים מאוד דומה לתמונה שהעלתם לפורום.

דרך אגב באותו זמן לא היה לי מגסון היה לי מחשב ואני זוכר שהיה לי מגה מן למחשב זה היה מגה מן ממש מעפן לעומת המגסון היו שם רק 3 בוסים והוא לא היה צבעוני ומהיר עם סאונד כל כך טוב (באותם זמנים המגסון פשוט כיסח את המחשב)

רק החסרון היה שהיית צריך להתקע המון המון זמן עם משחק אחד (מה שיכול לדעתי דיי לשעמם)
שלח תגובה