ג'ויסטיק של NES האם יש TURBO?

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
Evil-u
יועץ
יועץ

Re: ג'ויסטיק של NES האם יש TURBO?

שליחה על ידי Evil-u »

R A V E N כתב:
Evil-u כתב: אגב המכשיר שלי חי עד היום,
אני לא מכיר אף מגה סון משנות השמונים שנשאר חי (ובכלל שלם)
איזה אדיר זה שיש לך עוד NES שעובד!! רק שלא תמכור\תזרוק\תתן אותו למישהו! זה משהו שפשוט PRICELES!
אני בחיים לא זורק קונסולות

ואייך לעזאזל פאמיקום זה פאמילי גיים, התמונה שהבאת מראה אחרת ;)

אגב ארז מגניב הדבר הזה שהבאת,
ראיתי גם איזה מודינג לקלטת של סופר מריו שפשוט אתה מחבר אותה לשלט ולטלווזיה אייך שהיא, ללא צורך בנינטנדו.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

Evil-u כתב:

ואייך לעזאזל פאמיקום זה פאמילי גיים, התמונה שהבאת מראה אחרת ;)
חחח שיט איזה טעות , איך באמת רשמתי את זה??? :shock: בטח בגלל כל החיקויים עם שם דומה.
תקנתי
תמונה
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

dj_anubis כתב:האם בג'ויסטיק של הנינטנדו 8 ביט NES היה כפתור של TURBO A, B כי כשאני משחק באמולטור יש לי אופציה לטורבו A B ואזה סבבה לגמרי כי אז מגה מן יורה בקצב ממש טוב השאלה שלי האם זה נחשב רמאות? :roll:
לגבי הטורבו, אני אישית מעדיף ללחוץ מאסיבית על המקשים בג'וייסטיק ולא להשתמש בטורבו, כי לדעתי יותר מענג לשחק את המשחק כפי שהו תוכנן ולמשוך את הקרבות עם האוייבים, כי מבחינתי יותר מאתגר זה להתחמק מהם ובאותו הזמן לפגוע בהם עד שאתה מנצח אותם ולא לנצח אותם בכמה שניות.
מדובר כאן על מקוריות מול יעילות, לדוגמה במשחק MegaMan, במקרה שלי MegaMan 2 שסיימתי אותו מלפני כמה ימים, לחיצה על מקש הירי במשחק משחררת יריאה אחת - , למרות זאת לחיצה על מקש הטורבו של הירי משחררת 3 יריאות במקביל - - -
למרות זאת אני מעדיף ללחוץ מאסיבית על מקש הירי ולהוציא את היריאות בתפזורת אבל להנות מהמשחק ולא הדרך שבה ניתן לרמות.
וגם אם מפסידים, אז מנסים שוב, הפעם רק נהיים יותר טובים ומפתחים כושר טוב יותר במשחקים.
שלח תגובה