Samurai Jack 2017 עונה5 (10 פרקים)

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
oompi
מאסטר
מאסטר

Samurai Jack 2017 עונה5 (10 פרקים)

שליחה על ידי oompi »

זה יותר משהו שאני אהבתי בזמנו בערוץ Cartoon Network ולדעתי זו הייתה אחת הסדרות המוצלחות, אם כי לא בציור עילאי אבל היא הציגה קרבות, עיצוב לא שגרתי ואולי מאט עלילה לכל פרק בנפרד.

כתבתי את הפוסט הזה במקור בפורום אחר, לכן פשוט אדביק את התוכן, ברובו השוואה לעונות עליהן גדלתי מול העונה החדשנית

חשבתי על איך להזכיר מה קרה מאירועי הפרקים הקודמים ובמקביל לנסות להציג את ההפצה החדשה
קודם כל
במאי: Genndy Tartakovsky
ג'אנר אקשן
על הבמאי, שותף בצוות שהפיק את: פוופאף, טייני טונס, באטמן 1995, הוטל טרנסילוונייה, איירונמאן2 (הסרט בקולנוע)
כמות פרקים עד עונה 4 הוא 52 שנת 2001-2004
בעונה 5 נוספו עוד 10 שסוגרים את עלילת הסיפור, שנת 2017
דירוג R14 עונה 5 מכילה דם ונגיעות קלות בחלק הבוגר
הסדרה זוכה ב: Emmy Award ב 2004
שודרה במקור ב CARTOON NETWORK והאחרונה ב Adult Swim

תמונה

הקדמה 1-4
לפני הרבה זמן ביבשה מרוחקת.
אני אקו מאסטר הרוע שחרר רוע בלתי מבוטל
אבל הטיפש, הסמוראי, אוחז בחרב הקסם התייצב מולי
לפני שהמכה האחרונה הוכתה פתחתי שער בזמן ושלחתי אותו לעתיד היכן שהרוע שלי שולט
עכשיו הטיפש מנסה לחזור לעבר, כאשר העתיד הוא של אקו
פתיח
הקדמה 5
50 שנה עברו אבל אני לא הזדקנתי זמן איבד השפעה עלי
הסבל עדיין נמשך, שליטתו של אקו השמידה את העבר ההווה והעתיד התקווה אבדה
חייב לחזור לחזור לעבר סמוראי ג'ק
פתיח
דעה אישית: השקעה יוצאת מן הכלל גם בעלילה וגם בעיצוב דמויות ורקעים
הפעם באים לידי ביטוי כל הקרבות וההקרבה הגדולה של הגיבור.
מוצג כאן סמוראי ג'ק אחרי 50 שנה שבגלל המסע בזמן אינו מזדקן אבל כל הנטל שעבר בחיים וכל הצער שעבר עליו ממשיך לעקוב אחריו, הן בדמות אביב ואימו שהוא רואה בכל מקום, הן בילדים שמתו והוא זוכר אותם הן בדמות הסמוראי הקדום שמשכנע אותו שחייו היו לשווא והוא צריך "לסיים את חייו בכבוד" והן בדמות שטנית וכועסת שהיא הוא שאיבד שליטה על עצמו.
במילים אחרות הוא הגיע לייאוש, גם האוייבים מסביב שממשיכים לרצות להרוג אותו גם הוא איבד את חרבו היחידה שיכולה לנצח את אקו וגם כל המועקה ששוברת אותו קבוע והוא לא מוצא מוצא ממנה.
הסדרה מתחילה מאוד עמוק (בבוץ) ויוצרת אווירה ברמה של סרט.
כמו שאמרתי היבט שהוא הרבה מעבר לסדרת האקשן השגרתית שצפינו בעבר, הן עומק עלילתי וכן השקעה באנימציה.

הייתי אומר על העיצוב והמוזיקה, פשוט מדהימים ומושקעים בעונה 5, מה שלא היה בכלל קרוב בקודמות, הבמאי לקח פשוט את כל היופי שהיה בעונות 1-4 ושכלל את זה למשהו מושלם.
בין ההשקעות המשמעותיות היו הרקעים האמיתיים שהרגישו כמו כל עונות השנה, אמנות הצללים שהייתה אחד הדברים הכי מדהימים שראיתי בשימוש בדמויות שחורות או מושחרות על גבי עלילה של שלג, ערפל, הבזקי כלי נשק.
מוזיקה מושקעת ואלמנטי צליל גם, מרגישים איך הכל עובר
ממליץ לצפות באיכות HD
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
שלח תגובה