Reset Glitch ל XBOX 360 ב 600 ש"ח. שווה?

מדריכי חומרה ותוכנה - מודים של קונסולות, הפעלת אמולטורים וכל נושא טכני אחר
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Reset Glitch ל XBOX 360 ב 600 ש"ח. שווה?

שליחה על ידי Ax=Battler »

מה דעתכם? שווה להשקיע 6 מאיות על קונסולה בסוף דרכה?
או אולי עדיף לעדכן ל LT+ 3.0 אחרי ש abgx 1.0.6 ייצא סוף סוף?
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: Reset Glitch ל XBOX 360 ב 600 ש"ח. שווה?

שליחה על ידי R A V E N »

בהחלט שווה 600 שח
חבר שלי בדיוק השבוע הולך לעשות גם ב600

עם כמות הדברים שאתה מקבל עם זה , שווה ביותר
דבר ראשון כל משחק יעבוד מעכשיו בלי שום בעיה. ולא צריך לפחד כל פעם שבעדכון הבא, צריך שוב לחכות לפריצה
כל המשחקי ארקייד עובדים ויש שם המון משחקים מעולים!
כל התוספות למשחקים (DLC) עובדים. לדוגמה , יצא עכשיו בדיוק תוספת לגירס3, של 3-4 שעות גיימפליי עם עלילה

זה דבר מדהים ביותר ולכל מי שלא משחק או לא יכול לשחק בלייב על המכשיר , אין מה לחפש בLT+ 3.0
פשוט שווה את הכסף!
תאמין לי זה אפילו שווה רק בשביל משחקים שיצאו השנה ומה שיצא בתחילת 2012 :)

וכל מי שחושב לעשות, תתחילו להרשם ב http://www.xbox360iso.com
חובה! משם מורידים כל המשחקי XBLA הכי חדשים וכל הDLC ובכלל מלא דברים לפריצה הזאת
יש שם הכל
;) ;)
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

אוקיי.. :)
אבל מה אני אעשה עם כל הדיסקים DL של וורבטים שקניתי (ושעלו לי הון תועפות..)?
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

המכשיר שלי עכשיו בפריצה! RGH ההיתי אמור לקבל אותו כבר אתמול, אבל החארות אמרו לי עדיין לא מוכן :evil:
בכל אופן AX תמתין עוד יום. ואני יגיד לך אם כל הפריצה הזאת שווה. אגב כל מה שרייבן ציין הוא צודק זה שווה את זה. אני אישית עושה את זה אך ורק בשביל משחקי הארקייד והריימיקים שלהם שום דבר אחר לא.
כמו למשל להחליף סקנים ומוסיקה. שזה סליחה אבל מעניין תתחת שלי ושל חמותי גם :twisted:
בכל אופן יש איזה "בעיתיות קטנה" שהאתחול יכול לקחת עד 2 דקות :o אבל זה רנדומלי. וגם לפעמים הבוט לא מצליח!!:אבל זה כבר נדיר לפי מה שנאמר לי בחנות. ולגבי הדיסקים שלך תמשיך להשתמש אם תרצה, רק תגיד להם שאתה רוצה בפריצה גם LT3.0 ואז תוכל גם לקרוא את הדיסקים. אני זה פחות מעניין אותי הקטע הזה של בלי הדסקים(ואני די עצלן).

שורה תחתונה מישהו כמוני רוצה משחקי ארקייד וכל מה שרייבן ציין שווה את זה. מי שלא אוהב ארקייד אז שישאר או ישדרג את הפריצה. בגדול המכשיר שלי הוא בן שנה בערך ואני לא מתלהב מהרעיון של כל ההלחמות שם...
אבל שוב חכה עוד יום ואז אני יעדכן אותך.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

גם אני ממש בעניין של משחקי ארקייד, בייחוד אלו שיצאו בלעדית לקונסולות ולא הגיעו לפיסי כמו לדוגמה Scott pilgrim vs the World.
jackiabu דווח כאן על התרשמותך הראשונית מהרצת המשחקים האלה.
ד"א, איפה אתה עושה את זה? ב enjoystick ?
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

הרגע חזרתי :) אני בהרצה ובדיקות. גם כמה התקפי לב...פרטים יותר מאוחר.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu כתב:הרגע חזרתי :) אני בהרצה ובדיקות. גם כמה התקפי לב...פרטים יותר מאוחר.
חחח בטח הייתה לך בכאילו טבעת אדומה. לפחות אצלי זה קורה מדי פעם
ולמרות שזה סתם ולא עושה כלום , כל פעם שאני רואה את זה, זה טיפה מלחיץ :shock:
תמונה
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

jackiabu יש לי כמה שאלות עליך
עשית באנג'ויסטיק?
אם כן , ה600 שח ששילמת היה כולל פריצה של כונן לLT3.0?
פשוט חבר שלי על הבוקר מחר הולך לשם לעשות RGH ואם הם עושים פריצת כונן באותו מחיר אז אני אגיד לו לבקש
תמונה
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

טוב חברים אחרי כמה בדיקות בRGH במהלך הלילה. טוב קודם נתחיל אם הצד האפל של הפריצה! יש כמה מכשרים של אקסבוקס מדגמים מסוימים שיש בעיה בסינכרון של הבוט. זאת אומרת שהקסבוקס עולה. אז לפעמים הוא לא עולה וצריך להדליק שוב. לי זה יוצא 1-3 ואפילו ל4 :o בחנות נאמר לי שזה נדיר,אבל בפועל זה ממש לא. אני צריך להתקשר לחנות ולשאול אותם אם זה נורמלי כך.
דבר שני כל בוט לוקח לו זמן. אצלי זה עד דקה יכול לקחת. ממוצע 40 שניות, וזה חד משמעית תלוי בסוג הדגם שלכם. אם זה אגב אין לי בעיה שיעלה אחרי דקה. יש לי בעיה ברגע שאני מכבה ורוצה להדליק שוב, אז זה יכול לקחת איזה 4 נסיונות!?
עכשיו אני ביקשתי שיעשו לי גם את LT.3.0 בכדי שאני יוכל לשים דיסקים. עשו לי עדכון לדאש בורד גם. הדבר הראשון שבדקתי זה פשוט לקחת משחק ארקייד ולשים אותו עם כונן USB . אז אחרי כמה נסיונות הצלחתי.
יש מדריך חדש לגבי RGH אבל כרגיל בפועל זה לא מדיוק שם.
אני בתמימות חשבתי שאפשר לקחת כמה משחקי ארקייד בבת אחת לשפוך על הארד דיסק ולשחק. אבל זה ממש לא כך. אגב מה שכן אפשר זה לשחק ישירות מהכונן חיצוני את משחקי הארקייד. וזה בלי להעתיק בדרך המסורבלת.
אולי בJTAG משחקי הארקייד יותר פשוטים להתקנה פה זה עדיין לא כל כך. אבל העיקר שהצלחתי לשים את הנסיך הפרסי הישן :)
יש גם תפריט כמו טוטל קומנודר איך להעביר קבצים. בגדול הכל אמור להיות פשוט אני עדיין בודק את הפיצרים.
החנות היא אנגיסטיק בראשון לציון. הבחור שעושה פיזית את הפריצה קוראים לו יוסי. אגב חמוד ומקצועי (למרות שאני צריך להתקשר אליו לגבי בעיית הבוט שלי...או שזה רגיל בפריצה הזאת)

טוב עוד משהו כל משחק ארקייד שרוצים להתקין צריך "לפתוח נעילה שלו" בתוכנה שנקראת ContentManager

אם מישהו יש לו שאלות שיתקשר אלי 057-7254473
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

עד כמה שאני יודע אין שום הבדל בין פריצת ג״ייטאג לrgh.
רק באופן הפעלת פריצה עצמה , שבrgh זה קשור לריסט ולבוט. אבל בסופו של דבר זה פשוט מבטל כל ההצפנות,חתימות והגנות. כך שכל מה עובד באחד, יעבוד גם בשני באותה צורה בדיוק.

ומי אמר לך שצריך לפתוח משחקי ארקייד? אין את זה כבר והכל אמור לעבוד בלי שום בעיה.

עוד משהו שלא הבנתי, מה הכוונה שרשמת
״חשבתי שאפשר לקחת כמה משחקי ארקייד בבת אחת לשפוך על הארד דיסק ולשחק. אבל זה ממש לא כך״

כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת תיקיות של משחקי ארקייד עם המספרים בסגנון 541005a2 ולשים אותם בתיקיית content/00000.... לא זוכר בדיוק כמה אפסים יש שם. אם תרצה אני אגיד לך בדיוק. 

אם אתה לא מסתדר וצריך כמה דברים תשאל אותי.
גם תוכנות לפתיחת משחקים הגדולים לקבצים בשביל הפעלה מהארדיסק, אם אתה צריך תגיד לי
תמונה
שלח תגובה