ה X360 שלי התפגר כתוצאה מפריצת RGH

מדריכי חומרה ותוכנה - מודים של קונסולות, הפעלת אמולטורים וכל נושא טכני אחר
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

ה X360 שלי התפגר כתוצאה מפריצת RGH

שליחה על ידי Ax=Battler »

הי לי X360 ג'ספר שרכשתי ב 2009.
לפני 10 ימים בערך פרצתי אותו ל RGH. כתוצאה מכך המכשיר שלי מת. לא נתקע לפעמים או עובד לא בסדר. הוא פשוט לא מצליח להידלק! עכשיו אני במצב לא נעים מול הבחור שביצע לי את הפריצה.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

Re: PS3 הבדלים והמלצות

שליחה על ידי jackiabu »

Ax=Battler כתב:אני יכול לדבר רק מנסיוני:
לי יש X360. לפני 10 ימים בערך פרצתי אותו ל RGH. כתוצאה מכך המכשיר שלי מת. לא נתקע לפעמים או עובד לא בסדר. הוא פשוט לא מצליח להידלק! עכשיו אני במצב לא נעים מול הבחור שביצע לי את הפריצה.
עדיין, אם הייתי צריך לקנות היום קונסולה, הייתי קונה את גירסאת הארקייד של ה X360 SLIM, בלי הארדיסק. מבצע פריצת RGH ומריץ הכל מכונן חיצוני קטן.
ל PS3 אין מספיק אקסקלוסיביים שיצדיקו קניה שלו. אבל אם אתה כבר קונה אותו, תחסוך כמה שקלים ולך על ההארדיסק הקטן יותר.

מה זאת אומרת לא נידלק האקסבוקס שלך? לא נעים מת מזמן...תחזור לבחור שיסדר לך את הפריצה.
ואגב לי היתה אותה בעיה כמו שלך שעשיתי את RGH חזרתי לחנות וישבתי עליהם שם משהו כמו 4 שעות :evil:
עד שסידרו לי את הבעיה.
וDJ לגבי הסוני לא ממליץ לך לקנות אותו,רייבן הסביר מצוין למה לא כדאי לך.
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

אין דבר כזה מחשיר מת.
כולנו פה אנשים בוגרים בעלי ניסיון ויודעים שמכשיר אלקטרוני מורכב בתוכו מכמה רכיבים
פריצת מכשיר, פירושו התקנת צ'יפ (שבב) שמולחם על כמה ממגעי הלוח אם של המחשיר.

אם המת אתה מדבר עליו = לא נדלק:
- השבב זה הדבר הראשון שצריך לנסות להסיר אותו, תבקש מהבחור שהתקין שיסיר לך את השידרוג
- לוח אלקטרוני ניתן לתקן, יש הרבה רכיבים בו שמגינים על השבבים הפנימימיים ויתכן שהם יפגעו במקרה ו..., אבל בכל זאת אל תזרוק את המכשיר, הוא עולה הרבה יותר מאשר כל תיקון שתעשה עליו (אם אתה לא מבין בזה אז תסתמך על בעל מקצוע שכן)

וכן, כמו שמעלי אמר, אולי הם רק צריכים לסדר את השידרוג והוא יעבוד (אולי הם הלחימו לא טוב [הרי לכל סיני שני עם מלחם יש חברת היטק]) במקרה קיצוני שיסירו את הצ'יפ של השידרוג ושיהיה בלי העיקר יעבוד
יצא לי לראות את תרשימי ההלחמה של הצ'יפ (ג'וק) של השידרוג וזה נראה לי כמו אחד הדברים המסורבלים ביות שראיתי שמתבסס על רגליות של צ'יפים אחרים וכל מני שטויות שלא הבנתי ולדעתי הוא בעצמו בכלל נשאר תלוי באוויר,
בקיצר בטח פיקששו לך שם משהו, שיסירו אותו ואין סיבה שהכל לא יחזור לקדמותו (אלא אם הטעות או הצ'יפ בחיבור שלו שרפו משהו אבל נקווה שלא)
(+ אחרי שינסו לסדר וזה לא יעבוד) +אחרי שיסירו את השידרוג וזה לא יעבוד + תלך לטכנאי והוא לא ייסדר + תנסה ליישם אחריות או לבדוק האם יש להם מרכזים שמתקנים את המחשירים האלו, לדעתי צריך להיות להם.
תמונה
תמונה

בנוסף אולי גם העלו לרשת מה אפשר לעשות אם אחרי ההתקנה המחשיר מפסיק לעבוד.
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

תודה על הדאגה שלכם.
החזרתי את המכשיר לבחור שעשה לי את הפריצה והוא אמר שינסה לתקן אבל אם לא יצליח הוא יסדר לי בוקס ג'ספר חלופי. אבל אנחנו סוטים מנושא הדיון, אני אעדכן אתכם בעניין הזה במקום אחר.
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

ואו באטלר מצטער לשמוע על המכשיר שלך (יש לי קשר אישי אליו :lol: )
תעדכן אותנו.

בכל אופן, אני תומך באלכס (רייבן) יש לי את שני המכשירים (גם WII, אבל קניתי רק לקלאסיקות, הוא לא עומד עם ה2 האחרות )
זה נכון ששתיהן טובות, אבל בסך הכל, אני משחק 90 אחוז מהזמן ב 360.
יותר כייף לי, כנראה זה עניין של העדפה.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: ה X360 שלי התפגר כתוצאה מפריצת RGH

עדכון:
הבחור שביצע לי את הפריצה יצא דווקא בסדר והביא לי בוקס חלופי סלים 250GB אמריקאי. גם אותו הוא פרץ ל RGH.
במשך שלושה ימים בערך שיחקתי איתו קצת (חצי שעה/ שעה בכל פעם) והכל נראה בסדר. אתמול שיחקתי כבר יותר ובאתי גם לצלם קצת את "סביבת העבודה" שלי ולהעלות לפורום (בעיקר כדי להשוויץ בטלויזיה החדשה) ואז --
הבוקס נכבה באמצע משחק! :evil:
ניסיתי להדליק כמה פעמים. זה לא כל כך הצליח ואז אחרי שהוא כן הצליח להידלק הוא רץ חמש דקות ואז נכבה שוב! :evil: :evil:
שוב ניסיתי להדליק אותו ואז הוא הביא לי את המסך הכחול הזה:

תמונה

איזה באסה שאני מראה לכם את הטלויזיה החדשה שלי בקונוטציה מחורבנת כזאת.. :evil: :evil: :evil:
מה דעתכם? מה אני צריך לעשות??
oompi
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי oompi »

אה, כן... אחלה טלוויזיה!

The Blue Screen of DOOM (מובא לך בחסות Microsoft)
למחשיר, נתק מהחשמל או תעשה ריסט (אם קיים כפתור כזה)
נראה לי שיותר מזה לא תוכל לעשות.
מסך כחול זה תקלה בווינדוס (עכשיו נזכרתי גם מי יצר את אקסבוקס)
אצל החברה הזאתי מופיע מסך כחול במקרים ש:
- יש עומס יתר על החומרה - כגון חום/ התחממות, באזור המעבד, זכרונות, כרטיס מסך
- יש עומס יתר על החומרה - במובן האוברקלוק או סתם פשלה בביצועים שהמערכת של התוכנה לא יכולה להתגבר עליה (מוצג מסך כחול)

זה קצת מסובך לסדר את זה אבל אפשרי,
אם זה עבד עם הצ'יפ אז יתכן שהצ'יפ בסדר, עדיין אני רואה שיש תקלה ממקור אחר בלוח.
אם זה היה חד פעמי, נסה לעשות ריסט ולהמשיך הלאה

אם לא אז תיגש אליו,
יכול להיות שמשהו לא יציב על הלוח, אולי הקירור אולי משהו שמורכב עליו (הרכיבים)

סיבכת לי את החיים עם ההחלפות מחשירים שלך, תחליף כבר למשהו שעובד, אבל נסה לתקן את שלך קודם.
jackiabu
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי jackiabu »

אולי שיחילף לך את הציפ למטריקאס, זה מה שפתר אצלי את הבעיה בכל אופן...
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

המסך הזה בסדר גמור. זה XELL

[video]http://www.youtube.com/watch?v=tn1BL6F1NVE[/video]
השאלה איך אצלך ממשיכים משם לדאשבורד רגיל

בכל אקסבוקס עם JTAG-RGH, אם תלחץ על EJECT כשמכשיר סגור, הוא יעבוד במצב XELL
(מי שרוצה לנסות, זה בדרך כלל עובד רק אם מחוברים בחיבור אנלוגי לטלוייזיה ולא עם HDMI. מי שרוצה יש לי תוכנה לHDMI גם)

צריכים את זה לפעמים כשמעדכנים את המכשיר וחייבים לדעת את הCPU KEY של המכשיר. ככה רואים את הKEY
בדיוק לפני יומיים עדכנתי את המכשיר לגרסה חדשה יותר , כי חלק ממשחקי XBLA לא עבדו בגרסה ישנה. FEZ,PINBALL FX
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

נכון. באמת לחצתי בטעות על ה EJECT. אבל זה לא משנה את העובדה שהבוקס לא מצליח להישאר דולק ליותר מחמש דקות. הוא פשוט נכבה.
האמת היא שנשבר לי כבר מהחרטא הזה. אני חוזר לאמולטורים וזהו :)
בדור הקונסולות הבא אני לא פורץ כלום - הכל יהיה חוקי ומקורי!
שלח תגובה