GHOSTS N GOBLINS - קשה, קשה מידי!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

GHOSTS N GOBLINS - קשה, קשה מידי!

שליחה על ידי dj_anubis »

טוב תשמעו אני חייב לשתף אתכם במשהו

יצא לי כבר מספר פעמים להיג לעצמי יאללה בוא נשחק בשני המשחקים האלה

GHOSTS N GOBLINS
GHOSTS N GHOULD

אני יודע שאלו משחקים קשים אבל כל פעם אמרתי לעצמי, אלו קלאסיקות לא יכול שסתם כל העולם אוהב אותם
הרי המוזיקה ממש חמודה
האוירה של המשחק והגרפיקה טובים
עוד משחק מצוין מבית קאפקום

רק האם יש פה מישהו שיכול לעזאזל להסביר למה זה כל כך קשה?????????????????????????? :evil: :evil: :evil: :evil:
למה למפתחים היה לחוץ כל כך לגרום לי לרצות להעיף את הג'ויסטיק כל פעם שאני משחק בזה

המשחק הזה באמת קשה :evil: :evil: :evil:

הורדתי אפילו את גרסת המגה דרייב כי אמרתי לעצמי שגרסת הארקייד כנראה יותר קשה, ובחרתי אפילו רמת קושי PRACTICE, כמובן שלא יהיה EASY ו-NORMAL, הם ירשמו PRACTICE כדי לגרום לך להרגיש טמבל לגמרי
עברתי את שלב ראשון די מהר, ושמחתי אמרתי לעצמי וואלה מתחיל ללכת אפשר להתקדם, ואני דיברתי מוקדם רק התחיל שלב שני, בגבעה שצריך לטפס עליה, מאה צבים מעופפים קופצים לך על הראש, הצלחתי אחרי מספר ניסיונות להגיע לסוף הגבעה, איזה גובלין הרגע אותי, ושוב כל הדרך חזרה, מההתחלה למה???????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

אני לא יודע, משחק אמור להיות כיף, אתה אמור לגשת למשחק ולהגיד איזה יופי שאני הולך לשחק, להרגיש שאתה מצליח להתקדם ולא למות כל שניה וחצי :evil: , באיזהשהו מקום אני מבין למה המשחק נהיה קלאסיקה כמו שאמרתי כל המסביב של המשחק נמצא שם, מוזיקה, גרפיקה, שליטה לא רעה, אבל אני לא יודע, בשבילי רמת הקושי היא כנראה מעבר למה שאני מסוגל/מוכן להשקיע כדי להתמקצע במשחק הזה.

נורא מרגיז שאם וגעים בך פעם אחת או פעמיים מתים, תראו למשל בסוניק, משחק מדהים כשלעצמו אבל כיף ממש כיף, כי אתה יודע שתמיד אתה צריך לפחות טבעת אחת עליך וגם אם נפסלת לא קרה כלום תיקח טבעת אחרת ואז תוכל להיפגע שוב, תראו במגה מן יש לך LIFE BAR, תראו במריו אפשר לקחת פטריות ופרחים כאלה, תראו בכל כך הרבה משחקים שכיף לשחק בהם, כי אפשר להתקדם!!!

עכשיו גם נפל לי האסימון, מי שלא יודע אחרי שמסיימים פעם אחת את המשחק, הוא כותב לך איזה משהו שלא השגת נשק סודי בלה בלה ואז צריך לסיים את המשחק מההתחלה :evil: רק אחרי שמסיימים פעמיים המשחק נגמר.
עכשיו תסלחו לי, אין, לא הייתה ולא תהיה, שום סיב הגיונית בעולם שחברה שמכבדת את עצמה תעשה דבר כזה, מלבד סאדיזם טהור :evil:
אני מסוגל לדמיין את היפנים יושבים במשרדי קאפקום באיזה לילה אפל מדברים על המשחק, איך לתכנת אותו, ואז ראש צוות הפיתוח שתפס קריזה בדיוק באותו יום אמר לעצמו, בואו נתעלל בכל החנונים האלה שישבו שעות לשחק בזה, ואיך שהם יסיימו ניתן להם לסיים את זה שוב, מעניין אם יהיו כאלה שרוטים שיעשו את זה. ואז כל היפנים מתחילים לצחוק ונראים בדיוק כמו האייקון הזה :twisted:
תסלחו לי עצם העובדה שמשחק דורש ממך לסיים אותו פעמיים, היא התעללות אין אפס פה :evil:

זה כמו שמישהו יעבוד בניקיון ואחרי שהוא סיים לנקות הכול, יבוא הבוס שלו ויגיד לו שמע חביבי, ניקית הכל אבל לא השתמשת בסמרטוט הסודי, לכן עכשיו, (ואז הוא קורא לאיזה מערבל בטון) אתה תנקה את כל הבטון שתכף יהיה על הרצפה וכדאי שתמהר כי אסור לו להתקשות.
כמו שאמרתי התעללות :evil:

אני חושב שפעם אחת הפורום הזה צריך לדבר על המשחק הזה, מאוד מסקרן אותי לדעת מה אנשים שכל כך אוהבים משחקים ישנים כמוני חושבים על זה

כתבה על כל הסדרה מאוד מומלץ, הוא מספר פה שהוא מסוגל לסיים את המשחק בפסילה אחת, טוב חברים יש דברים שעד שאני לא רואה בעיניים אני לא מסוגל להאמין, יכול להיות שזה אפשרי, אני פשוט לא מסוגל להאמין שאפשר לשסיים את אחד המשחקים הכי קשים שיצאו בלי להיפסל.
http://youtu.be/bVmwjPZjA5k&feature=Pla ... L&index=45" onclick="window.open(this.href);return false;

כתבה של IRATE GAMER על המשחק (לא רע בכלל)
http://youtu.be/Yfkf7_sv4EQ" onclick="window.open(this.href);return false;

אני מקווה גם שהפורום הזה יחזור לחיים, חבל נורא שיש תקופות שאף אחד לא פותח פה שום נושא
יהיה נחמד אם עוד אנשים יפרסמו פה מה הם חושבים על כל מיני משחקים לטובה ולרעה יכול להיות נחמד
זהו חג שמח, מחכה לתגובות
gushacha
יועץ
יועץ

Re: GHOSTS N GOBLINS - קשה, קשה מידי!

שליחה על ידי gushacha »

בשנות ה-80 וה- 90 יוצרי המשחקים היפאניים יצרו משחקים ברמות קושי מאוד קשות והקהל היפאני אהב את זה וביקש עוד.
אחת הסיבות לרמות קושי גבוהות (חוץ מיצר סאדיסטי) היא שהמשחקים בתקופה הזו היו מאוד קצרים. אם המשחק היה קל, היית יכול לסיים אותו תוך שעה-שעתיים ואז היית מרגיש שלא קיבלת תמורה מלאה לכספך. מצד שני אם היית חורש על המשחק שבועות רק כדי להתקדם טיפין-טיפין התחושה לגבי המשחק יחסית לעלותו הייתה משתנה.

אגב, היו לא מעט מקרים שמשחקים שבמקור פותחו ביפאן, יובאו למערב אחרי שעברו התאמה שכללה גם הורדת רמת קושי. היפאניים מבינים ששחקנים מהמערב מקבלים בצורה פחות טובה את המשחקים ברמות קושי מטורפות.
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

משחק קשה עד כדי כך שזה כבר מעצבן לדעתי. בגלל זה אף פעם לא חיבבתי אותו במיוחד.
למשל BATTLETOADS שנחשב גם לאחד המשחקים הקשים ביותר, כמה שהוא קשה (ולפעמים קשה בטירוף) עדיין כיף לשחק בו ואפשר לאט לאט להתקדם.

G&G לדעתי עובר כל הגבולות עם הקושי.
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

http://youtu.be/qT7v2pRz46g&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;

תסתכלו בסרט הזה, הוא משתמש בצ'יטים כדי לסיים את גרסת הארקייד ועדיין זה פשוט בלתי נסבל

נורא חבל שקאפקום פשוט הרסו את המשחק הזה, יש המון אנשים שממש אוהבים אותו, אני לא מסוגל להבין את זה, זה פשוט לא כיף

איזה BATTLETOADS קשה גרסת הארקייד? או ה-NES?
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב: איזה BATTLETOADS קשה גרסת הארקייד? או ה-NES?
הגיע זמן לדעת שכשמדברים כל דבר על BATTLETOADS , מדברים על גרסת NES ;)
זה הממשחק האמיתי, כל השאר לא קרובים אפילו לאיכות של גרסת NES. למרות שבSNES היה גם משחק לא רע.

תנסה אותו ואני מבטיח לך שגם תשתגע.
נראה באמת מה תהיה דעתך עליו, לדעתי למרות הקושי הוא מעולה ועדיף על G&G
תמונה
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

יש לי את כל גרסאות BATTLETOADS אני זוכר שמאוד נהנתי מגרסת האקייד ומגרסת ה-SNES (במיוחד מהמיסטר עם הפטיש, הבחור החום :lol: )

ראיתי שהחנון עשה על המשחק כתבה אני אראה אותה היום, אני זוכר דווקא שדי נהנתי מגרסת ה-NES אבל כנראה שהיא באמת קשה, אבל שוב עדיין המשחק קשה, ויכול להיות שכשמנסים לסיים את המשחק באמת תופסים קריזה, אבל זה בטח לא כמו G&G

BATTLETOADS משחק יפה, וגם אם לא מצליחים בגרסת הNES תמיד אפשר לשחק בגרסת הארקייד או ה-SNES ולנסות ואולי גם להצליח לסיים

לפני הרבה שנים הייתי בלונדון בפיקדלי סנטר איפה שיש את הארקייד הענקי ואני זוכר שם בובה ענקית של BATTLETOADS שהייתי תלויה על התקרה איך רציתי אותה :lol:

ואני אגיד לך עוד משהו, במקרה הכי גרוע שמים GAMEGENIE עם אינסוף קונטיניו (אני תמיד משתדל לעשות את זה) מהסיבה הפשוטה אם בארקייד היה אינסוף קרדיט אין סיבה שבמחשב לא יהיה, הבעיה מתחילה שאחרי קרדיט מתחילים בתחילה השלב ואז יש בלגן (אפשר אין סוף פסילות, אבל זה ממש אם לחוץ לסיים, עדיף רק אינסוף קונטיניו)

G&G אי אפשר לסיים בשום גרסה נקודה, אלא שסיימו פשוט אנשים דפוקים בראש נקודה, זה לשרוף יום שלם לקחת איזה 2 ואליומים, ואולי לסיים
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

בG&G שיש בMAME אתה יכול לשים צ'יט שאף אחד לא יכול לגעת בך וככה לעבור כל המשחק בלי בעיה.

תמונה
תמונה
Ax=Battler
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ax=Battler »

gushacha כתב:אגב, היו לא מעט מקרים שמשחקים שבמקור פותחו ביפאן, יובאו למערב אחרי שעברו התאמה שכללה גם הורדת רמת קושי. היפאניים מבינים ששחקנים מהמערב מקבלים בצורה פחות טובה את המשחקים ברמות קושי מטורפות.
דווקא הגירסה היפנית של סטריטס אוף רייג' 3 היתה קלה משמעותית מזו האמריקאית (וטובה הרבה יותר כמעט בכל מובן..)
dj_anubis
מאסטר
מאסטר

שליחה על ידי dj_anubis »

גם CONTRA HARD CORPS היפני קל יותר, ביפנית יש לך LIFE BAR של וכמעט בטוח שיותר CONTINUE לעומת האמריקאית שאין לייף באר

משחק מעולה דרך אגב
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

שליחה על ידי R A V E N »

dj_anubis כתב:גם CONTRA HARD CORPS היפני קל יותר, ביפנית יש לך LIFE BAR של וכמעט בטוח שיותר CONTINUE לעומת האמריקאית שאין לייף באר

משחק מעולה דרך אגב
לא ידעתי את זה על HARD CORPS . אני זוכר שבקונטרה 3 בסופר נינטנדו (ALIEN WARS) גירסה יפנית קלה יותר. קלה יותר מבחינה שיש אין סוף CONTINUE

ד"א dj_anubis אם אהבת הרד קורפס , אני מאוד ממליץ לך ALIEN WARS. המשחק הזה סוס! הרבה יותר טוב מהרד קורפס. בגרפיקה , סאונד ....
תמונה
שלח תגובה