אז יש לי רשמים מ Marvel Vs Capcom 3!

דיונים על משחקים, אמולטורים וכל מה שקשור ברטרו גיימינג - ארקייד וקונסולות
שלח תגובה
Evil-u
יועץ
יועץ

אז יש לי רשמים מ Marvel Vs Capcom 3!

שליחה על ידי Evil-u »

כידוע לכם או לא, המשחק יצא להורדה פיראטית מוקדם מתאריך יצאתו (מחר) וכבר ביום חמישי יכולתי לשחק בו בXBOX 360 וביום שישי בPS3.

ובכן, רושם ראשוני..ואו, התפוצץ לי המוח.
ההתלהבות היא עצומה, מהסאונדים הקלאסיים של הארקייד, ל"מנחה" הקאפקומי.
דרך הגרפיקה המצויינת שמחקה לא רע ספרייטים, רק ברזולוציה גבוהה וב60 פריימים 8-) .
זה דבר שלא עובר בסרטוני GAME TRAILERS, זה דבר שצריך לראות. המשחק עובד חלק, מהר, למעשה מאוד מהר, זה משחק המכות הכי מהיר שראיתי אי פעם.
דבר נוסף שהלהיב אותי, הנאמנות המוחלטת למותגים, בין אם זה דאנטה שמבצע מתקפות בצורה נאמנה למקור (DMC 1,2,3,4,) עד לדמות המארבל הזניחה ביותר (כמו TASK MASTER) ואפילו הזירות (במיוחד תאהבו את הזירה של FINAL FIGHT וGHOST N GOBLINS ) הנאמנות למקור מחרידה.
בהחלט ישבו ויצרו כותר שיספק מעריצים ללא סוף.

דבר נוסף על הדמויות, בזירת קאפקום, יש כמה חברים חדשים לזירת הVS, דאנטה מDevil may cry , מייק האגר המשופם מ Final fight,ארתור מ Ghost n goblins,אלברט ווסקר וכריס רדפילד מResident Evil בהחלט עושים את העבודה, והם מצטרפים לחברים שכבר התארחו בסדרת ה VS, כגון ריו, צ'אן לי וחברים, לצד בחירות הזויות כגון הזאבה מ OKAMI.
בזירת המארבל הבחירה מעט הזויה, לחברים הוותיקים וולברין, איירון מן,האלק,ספיידרמן ועוד הצטרפו כמה בחירות שהם ללא ספק מצויינות כגון Thor, Deadpool,ו She-Halk, כמו כן גם כאן ישנם בחירות הזויות לצרף למשחק מעריצים פופולארי..כגון הדמות MODOK,נראה לי שמלבד אמא של היוצר שלהם (וכמה חנונים קשים, כמו אחד החברים שלי) אף אחד לא מכיר.
המחסור הקשה בדמויות הוותיקות כגון סייקלופס וגאמביט, מורגש.

למעשה מבחינת המשחק התלונה היחידה שלי שאין מספיק דמויות, בשביל משחק בו משחקים צוותים של 3, הכרחי שיהיו לפחות 53 דמויות כמו במשחק הקודם.
במשחק הנוכחי אנו זוכים ל37 דמויות.
אך אל דאגה, קאפקום תחלוב אותנו עד הסוף, כבר הוכרזו 2 דמויות DLC סומא גראות התמנון חלל-מMARFVEL וג'יל וולנטיין מRE שכבר זכו להופיע במשחקי הVS הקודמים, כמו כן דמויות נוספות בדרך ע"פ השמועות.
לגבי הגיימפלי, לדעתי הגיעו לשלמות מבחינת סדרת ה VS CAPCOM.
מהיר, אינטנסיבי, זורם, חלק.
פשוט כייף טהור, כדאי לנסות!!!

תמונה
LONG LIVE NINJA GAIDEN
R A V E N
אדמין
אדמין
יצירת קשר:

Re: אז יש לי רשמים מ Marvel Vs Capcom 3!

שליחה על ידי R A V E N »

באמת משחק מטורף!! ואני אחד שלא יודע לשחק טוב במשחקי VS. המשחק כיפי בטירוף!
ועוד לשחק עם ארתור מגוסט אנד גובלינס , דנטה מDMC וראש העיר הכי טוב אי פעם! מייק האגר מפיינל פייט!!!!!!

תמונה תמונה תמונה
תמונה
תמונה
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

לגור בדרום ת"א זה אחלה, אבל אני אצביע למייק האגר אם הוא יתמודד לראשות העיר.
צריך שמישהו ירביץ לכמה סודאנים בפרצוף! :lol: :lol: :lol:
LONG LIVE NINJA GAIDEN
Mario
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי Mario »

אני שמח לקרוא את הרשמים החיוביים שלך, יובל! הבנתי שמערכת ההתקפה החדשה עושה את המשחק יחסית פשוט לעומת קודמיו בשביל קומבואים.

אגב, אחת הסיבות לכמות המופחתת של הדמויות היא העובדה שהם באנימצית תלת-מימד, ומידול דמויות הוא תהליך של יותר זמן וכסף, ופרנק ווסט אמור היה להיות דמות במשחק שהוסרה בגלל לחצי זמן.

מה דעתך על דדפול?
Evil-u
יועץ
יועץ

שליחה על ידי Evil-u »

קודם כל, לגבי המידול, אתה צודק מודלים שונים מספרייטים, למרות זאת הם עשו מודלים מעולים שזהים לחלוטין לתנועות שלהם בספרייטים, קלאסי!

דבר שני: מערכת הקרב אכן הופשטה עם השנים, במשחקי ה VS הראשונים (Xmen vs street fighter ואחריו Marvel super heros vs street fighter ולאחריו Marvel vs capcom) היו לנו 6 כפתורים שכולם הוקדשו למכות, זהה לחלוטין לסטריט פייטר אלפא.

לאחר מכן ב MVC 2 המערכת הופשטה ל4 כפתורי מכות.
עכשיו המערכת הופשטה ל 3, מכה חזקה ,בינונית וחלשה. למרות זאת המשחק מרגיש זורם וחלק ולמעשה גם מי שלא כל כך מכיר את סטריט פייטר או מערכת הקרב שלו, יכול לשחק נגדך, לא עוד בלעדיות לטקן.

למרות זאת במעיכת כפתורים לא תגיע להרבה ויש צורך בסקיל מסויים אבל מאוד קל ללמוד.

לגבי פרנק ווסט, הוא היה בטטסונוקו VS קאפקום. הוא בטוח יהיה DLC.
LONG LIVE NINJA GAIDEN
Mario
מתחיל
מתחיל

שליחה על ידי Mario »

השגתי את ידיי על המשחק! הוא ממש כיף, אבל אני מתקשה לבצע את תנועת השוריוקן (קדימה, למטה, אלכסון) הדרושות למהלכים, יש למישהו עצה לגבי זה?
שלח תגובה